1711
1707

کلا در شرایط حاد فقط در سال ۲بار اجازه دارین استفاده کنین

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَرا چون خلیل آتشی در دل است🍃 که پنداری این شُعله بَر مَن گُل اَست

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713
1665

اخه چرا ب بدن خودتون ظلم میکنید

دوست منم همینقد توی یه سال قرص اورژانسی خورده و با پریودیای نامنظم نزدیکی بدون جلوگیری داشت چون فک میکرد باردار نمیشه ، چنروز پیش زنگ زد ک بیبی چکم مثبت شده

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
نترس حامله نمیشی ولی کم مصرف کن تو کیفیت پروژسترون رو کم میکنه 

عزیزم گفته امکانش هست روی نازاییم اثر بذاره؟

زمانه له م غافل نابه ده ک یا رب کوسی که وه ت/ساته ده س به ردارم ناوه ت نازانم چی له م ئه وه ت
8
چرا ؟

حداقل پنج شش سال پریودهامو بهم ریخت الان باردارم تا قبل بارداریم پریودهام نامنظم بودن سه سال نازایی داشتم بابدختی و کلی قرص باردار شدم..بعداون قرصها هیچوقت بدنم مثل سابق نشد

زمانه له م غافل نابه ده ک یا رب کوسی که وه ت/ساته ده س به ردارم ناوه ت نازانم چی له م ئه وه ت
عزیزم گفته امکانش هست روی نازاییم اثر بذاره؟

ن نازا نمیکنه چون منم از همین اورژانسیا دوران عقدم زیاد مصرف میکردم رفتم دکتر گفتم برا وقتی بخوام حامله بشم آیا تاثیر میذاره دکتر گفت ن ولی قبل اینکه اقدام کنی متفورمین و نمیدونم چندتا قرص دیگه بخور ک اثر اون اورژانسی هارو ببره 

❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤
1651