2703
2553

سلام بچه ها منم مشهدم یه چند وقته تو خونه کیک و شیرینی میپزم و میفروشم هر چند اول کارمو خیلی کارم خوب نیست ولی واقعا زحمت میکشم و کاملا بهداشتی تهیه میکنم الانم واسه عید تخفیف گذاشتم لطفا بیاین ببینین پیجمو شاید خوشتون اومد اگرم نپسندیدین که هیچی😘😍

آخ گفتی طلاب افتادم یاد بازار و خرید

الان مسافر نیست اونجاها؟

شهرتون همه خودمونی ان😍

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تو اینستا که بیشتر تبلیغت میگیره البته اگه به یکی ازین شاخ ها پول بدی 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
تو اینستا که بیشتر تبلیغت میگیره البته اگه به یکی ازین شاخ ها پول بدی 

الان پیجمو گذاشتم

بابا من اونقدی ندارم بدم برای تبلیغ خودمم یه زن خونه دارم که تازه درسشو تموم کرده و دو تا وروجکم دارم فقط میخوام مستقل باشم دستم تو جیب خودم باشه

2714
الان پیجمو گذاشتم بابا من اونقدی ندارم بدم برای تبلیغ خودمم یه زن خونه دارم که تازه درسشو تموم کرده ...

انشالله خدا به روزیت برکت بده عزیزم

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

ب این ویژه مصطفوی بگو

مشهدیه