2703
2553
چقد بدم

رو جعبشون نوشته،فقط پدی لاکت رو یادمه روزی 5قطره بود،خوبه خوب نمیشه چون کولیک طبیعیه اکثر نوزادا دارن ولی اینا ارومش میکنه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
واینمیسته اخه

نمیزاره بغلش کنی؟؟؟؟ شاید بد بغلش میکنی،سفت نگیرش دردش بگیره،اروم 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه مامانم تا ۱۰ ام بود بعدش رف شوهرمم نمیذاره برم خونه مامانم مادر شوهرم میاد اونم که هیچ دیگه بلد ن ...

عزیزم خودت میتونی همه کارارو انجام بدی،کاری نداره که،چند سالته ؟

نه مامانم تا ۱۰ ام بود بعدش رف شوهرمم نمیذاره برم خونه مامانم مادر شوهرم میاد اونم که هیچ دیگه بلد ن ...

عزیزم وقتی که شیر بهش میدی سعی کن جوری سینه رو بذاری دهنش که باهاش هوا وارد بدهنش نشه ...

آروغش هم بگیر که نفخ نکنه 

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2714
اینارو دیدم اما آروغ نمیزنه اخه چقد صبر کنم

ده دقیقه بمال اگه آروغ نزد ،نداره دیگه،بخوابونش،دو تا ماچش کن،تااامااام

عزیزم خودت میتونی همه کارارو انجام بدی،کاری نداره که،چند سالته ؟

۲۴ سالمه اما هیچی بلد نیستم از بچه داری وقتیم پی پی میکنه شوهرم نگه میداره من میشورم

عزیزم وقتی که شیر بهش میدی سعی کن جوری سینه رو بذاری دهنش که باهاش هوا وارد بدهنش نشه ... آروغش هم ...

باشه گلم مرسی. وقتی شیر میخوره میخوابه دلم نمیاد بیدارش کنم چون دوباره شیر میخواد

عین منی من کشور غریب تنهایی پاشدم تنهایی بچمو نگه داشتم هیچیم بلد نبودم همش دلم میریخت اگر تند نفس میکشید یا هرچیز دیگه اما یه راه خوبم داری همه اینارو انجام دادی شبا قنداقش کن راحت میشه اگر تابید بخودش دستاش بزار ازاد باشه پاهاش قنداق کن تاثیر داره هروقت قرمز شد ماساژ بده کمرشو باید گرم بشه 

اب ولرم هم براش دواس وقتی خواستی بشوریش 

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️
2706