2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دل درد داره حتما.یا نمیتونه درست دستشویی کنه.یکم روغن زیتون بمال به دستت شکمش رو جهت عقربه های ساعت آرووم ماساژ بده هر روز.فقط رو شکمشو ها رو قلبش نمالی میگن خوب نیست

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
2728

کولیکه،همه نوزادا دارن،کولیک ایز و پدی لاکت بگیر بده

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
نی نی ها زیاد این کار رو میکنن شاید نفخ داره 

اخه سه روزه اینجوری شده یجوری به خودش میپیچه زور میزنه قرمز میشه نمیدونم که

آروغشم بلد نیستم بگیرم دست تنهام

اخه سه روزه اینجوری شده یجوری به خودش میپیچه زور میزنه قرمز میشه نمیدونم که آروغشم بلد نیستم بگیرم ...

عزیزم آروغ گرفتن دیگه بلدی نمیخواد که،بغلش کن ،سرشو بزار رو شونت،آروم پشتشو بمال تقریبا ده دقیقه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

هههه بچه منم اینطوره عزیزم ۲۲ روزشه عین تو هنوزم نگرانم اب جوش نبات خیلی کم بعد شیرش میدم عاروقش میگیرم دمرش میکنم ماساژش میدم اگر شیر خودتو میدی عرق نعنا بخور با نبات 

و اینکه من شکمشو شبا با روغن زیتون ماساژ میدم و پوشکشو هربار عوض میکنم کمی روغن زیتون به مقعدش میزنم خیلی راحت میشه البته بازم حرکاتو داره که میگن طبیعیه منم کلی دیوونه میشدم ولی تا ۳ ماهه اول تا بچه استقرار پیدا کنه میگن عادیه از اون بعد پیگیر بشو و اینکه چیزایه نفخ دار نخور اصلا اذیت میشه اگرم شیر خشک میدی شیر خشکی بده ضد نفخ و رودرو راه میندازه و مقوی کننده سیستم گوارشیه مثل ناکتالیا

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️
اخه سه روزه اینجوری شده یجوری به خودش میپیچه زور میزنه قرمز میشه نمیدونم که آروغشم بلد نیستم بگیرم ...

مال همونه که آروغشو نمیگیری   

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2706