1711
1707

دل درد داره حتما.یا نمیتونه درست دستشویی کنه.یکم روغن زیتون بمال به دستت شکمش رو جهت عقربه های ساعت آرووم ماساژ بده هر روز.فقط رو شکمشو ها رو قلبش نمالی میگن خوب نیست

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1713
نی نی ها زیاد این کار رو میکنن شاید نفخ داره 

اخه سه روزه اینجوری شده یجوری به خودش میپیچه زور میزنه قرمز میشه نمیدونم که

آروغشم بلد نیستم بگیرم دست تنهام

اخه سه روزه اینجوری شده یجوری به خودش میپیچه زور میزنه قرمز میشه نمیدونم که آروغشم بلد نیستم بگیرم ...

عزیزم آروغ گرفتن دیگه بلدی نمیخواد که،بغلش کن ،سرشو بزار رو شونت،آروم پشتشو بمال تقریبا ده دقیقه

هههه بچه منم اینطوره عزیزم ۲۲ روزشه عین تو هنوزم نگرانم اب جوش نبات خیلی کم بعد شیرش میدم عاروقش میگیرم دمرش میکنم ماساژش میدم اگر شیر خودتو میدی عرق نعنا بخور با نبات 

و اینکه من شکمشو شبا با روغن زیتون ماساژ میدم و پوشکشو هربار عوض میکنم کمی روغن زیتون به مقعدش میزنم خیلی راحت میشه البته بازم حرکاتو داره که میگن طبیعیه منم کلی دیوونه میشدم ولی تا ۳ ماهه اول تا بچه استقرار پیدا کنه میگن عادیه از اون بعد پیگیر بشو و اینکه چیزایه نفخ دار نخور اصلا اذیت میشه اگرم شیر خشک میدی شیر خشکی بده ضد نفخ و رودرو راه میندازه و مقوی کننده سیستم گوارشیه مثل ناکتالیا

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️
اخه سه روزه اینجوری شده یجوری به خودش میپیچه زور میزنه قرمز میشه نمیدونم که آروغشم بلد نیستم بگیرم ...

مال همونه که آروغشو نمیگیری   

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   فاطـمــه ســــادات هســتم همســـر آقا حــامــد و مـــامـــان فــندق جـانـم  
1665
1709
واینمیسته اخه

چجوری واینمیسته؟؟؟ 17 روزه که حرکت خاصی نداره 

خودت نگهش دار 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   فاطـمــه ســــادات هســتم همســـر آقا حــامــد و مـــامـــان فــندق جـانـم  
1651