2726

ضمنا با زایمان طبیعی پول تو جیب خودتون نمی‌مونه بعداً باید همونو هزینه زیبایی و..‌. بدید و به قول یه دکتر خیلییییی معروف زنان زایمان اگه ماشین تصادفی شد ماشین کارخونه واژن شمام میشه همون واژن قبل زایمان طبیعی 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضمنا با زایمان طبیعی پول تو جیب خودتون نمی‌مونه بعداً باید همونو هزینه زیبایی و..‌. بدید و به قول یه ...

ابجی من طبیعی رفت بخیه هم‌خورد ولی الان میگه واقعا واژنم همونه من مشکلم اینه ک خیلی ترسوم ب شدت نمیتونم‌طبیعی 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️
ابجی من طبیعی رفت بخیه هم‌خورد ولی الان میگه واقعا واژنم همونه من مشکلم اینه ک خیلی ترسوم ...

ببین به گفتن نیست که. بعضیا نمیخوان خودشون قبول کنن که دفرمه شدن و فکر میکنن با انکار کردن درست میشه‌‌ ولی خب..‌. من به درد اصلا بی طاقت نیستم اما شخصا ترجیح میدم هیچوقت ریسک زایمان طبیعی رو قبول نکنم که خودم تجربه کنم این اتفاق میفته یا نه

انکار کردن اولین و ساده ترین راه حل دم دستیه برای آدما. همون طور که مثلاً وقتی دست یک نفر رو میشه یا فردی خیانت می‌کنه و مچش رو میگیرن تا جایی که می‌تونه فقط انکار می‌کنه 

2728
خیلی میترسم🤕

من ک تازه ۱۰ ماهه ازدواج کردم و تا ۳سال اینا قصد ندارم باردار شم میگم طبیعی 

درسته ب زیبایی نیاز داری ولی همونجا دکتر میتونه واست انجام بده. عروس خالم دی ۹۷ ب دنیا اورد نی نی شو میگف دکتره واسم زیبای ام زد .‌

خوبیش اینه خیلی زود سرحال میشی. اینای ک سزارین میشن عوارض اون آمپول و  همیشه دارن .و جای بخیه هاشون هست 

بازم تحقیق کن عزیزم انشاالله هرچی صلاحه همون بشه

خانم برادر من ۲ سال پیش اونجا زایمان کرد، خیلی راضی بود

چه عالی 😍😍ممنون عزیزم 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
ببین به گفتن نیست که. بعضیا نمیخوان خودشون قبول کنن که دفرمه شدن و فکر میکنن با انکار کردن درست میشه ...

اخه رابطه منو ابجیم جوری نیس ک بخواد ازم‌پنهان کنه یا انکار کنه ک‌واژنش تغییری نکرده ... بخیه خورد ولی گفت بعد از ۶ ماه من تغییری حس نکردم ک واژنم گشاد شده اگ بود حتما بهم‌ میگفت ک اره واقعا احساس میکنم گشاد شده و اینا ( میگم ک رابطمون جوریه ک نیازی نمیبینیم ‌دروغ بگیم بهم) ولی خب ادما باهم فرق میکنن یه سری ممکنه واقعا واژنشون همون بمونه و ی سریا ممکنه تغییر کنه بدن با بدن متفاوته 

ولی بنظرم در کل سزارین و طبیعی هیچ برتری بهم ندارن چون ی سریا از طبیعی راضین ی سریا از سزارین چون هرکس ی جورش ب بدنش میسازه

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️
عزیزم شما زایمان کردین؟ دکترتون کی بود؟ محب کوثر بودین؟ 

نه هنوز گلم 

دوماه دیگه ایشالا ،دکترم مژگان قرائی

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.