2410
2553
وااای چقدطول میکشه خوش بحالت ایشالله نی نی نازت صحیح وسالم به دنیا بیادمن دارم میمیرم ازحالت تهوع را ...

میفهممت آدم انگار تو جهنمه نگرانش نباش میگذره ولی گرسنه نمون منم روزای خوبی نداشتم به دکترمم میگفتم میگفت خب طبیعیه حامله ای کمپوت خنک بخور یخ یخ جون دادم تا تموم شد ولی الان اصلا یادم نمیاد انگار خواب بوده میگذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهممت آدم انگار تو جهنمه نگرانش نباش میگذره ولی گرسنه نمون منم روزای خوبی نداشتم به دکترمم میگفتم ...

وااای آره انگاردنیاواسه آدم تموم میشه بخدااره گرسنه موندنی حالت تهوع انگاربیشترمیشه خداکنه مال منم زودتموم بشه یه نفس راحت بکشم اصلاشوهرم میخوادبیادسمتم انگارمیخوام خفش کنم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2456
وااای آره انگاردنیاواسه آدم تموم میشه بخدااره گرسنه موندنی حالت تهوع انگاربیشترمیشه خداکنه مال منم ز ...

من تا یک ماه هر روز با شوهرم دعوام بود اصلا نمیتونستم تو خونه تحملش کنم داعم میگفتم تقصیر توعه انقدر ناراحت میشدم که تهش بالا بیارم 

وااای آره انگاردنیاواسه آدم تموم میشه بخدااره گرسنه موندنی حالت تهوع انگاربیشترمیشه خداکنه مال منم ز ...

واسه گرسنگیت نون خشک بگیر  یا ویفر و کلوچه های ساده پرتقالی یهویی ضعف میکنی قندت میافته هم آب قند بخور یکم گلاب بریز توش ولی گرسنه نمون اصلا 

من تا یک ماه هر روز با شوهرم دعوام بود اصلا نمیتونستم تو خونه تحملش کنم داعم میگفتم تقصیر توعه انقدر ...

وااای از آره من میبینمش حالم ازش بهم میخوره فقط دوست دارم ازخونمون فرارکنم منم خیلی بهش پرخاش میکنم ولی بخاطراینکه بچه عصبی نشه چیزی نمیگه آخه سراولی انقد عصبی کردمنوبچمون عصبی الان بخاطرهمین سراین میترسه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
واسه گرسنگیت نون خشک بگیر  یا ویفر و کلوچه های ساده پرتقالی یهویی ضعف میکنی قندت میافته هم آب ق ...

آره مرسی ازراهنمایت همون به شوهرم گفتم بریم فروشگاه ببینم ازچی خوشم میادبخریم صبح که بیدارشدم بخورم خیلی سخته 😭😭😭

2714