2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصل وزن گیری الان نیست

الان بچه وزنی نداره

مولتی ویتامین و آهن میخوری؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

گردو و خرما بزار با شیر موز بخور روزانه هم بچه جون بگیره هم خودت 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

اسی منم باردارم دوماهه هستم حالت تهوع شدید دارم واسه شماحالت تهوع کی خوب شد

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
اسی منم باردارم دوماهه هستم حالت تهوع شدید دارم واسه شماحالت تهوع کی خوب شد

تا آخرای ماه چهارم ولی وقتی کشک میخوردم تو ماست زنجبیل میریختم میخوردم از این کلوچه ساده ها و نون خشک میخوردم بهتر بودم

واسه خودم میگم تو سه چهار ماه اول شش کیلو کم کردم الان فقط یه کیلو جبران کردم

عیب نداره منم همین طوری بودم

الان تو ماه هشتم کلا ۵ کیلو زیاد کردم ولی وزن بچه ام خوبه خدا رو شکر

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
تا آخرای ماه چهارم ولی وقتی کشک میخوردم تو ماست زنجبیل میریختم میخوردم از این کلوچه ساده ها و نون خش ...

وااای چقدطول میکشه خوش بحالت ایشالله نی نی نازت صحیح وسالم به دنیا بیادمن دارم میمیرم ازحالت تهوع راستش من نمیتونم زنجفیل بخورم امتحان کردم بهش فکرهم میکنم بالا میارم 😭😭😭😭😭😭

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2706