2733
2734
عنوان

چرا بچه من جای واکسن نداره

62 بازدید | 9 پست

همین الان متوجه شدم 

بله قطعا دکتر میبرم برای کسایی که میگن دکتر ببر

اما تا ببرم از استرس میمیرم

فقط بگین کسی بوده نداشته باشه

علتش چی میتونه باشه😭😭

وا اینم شد نگرانی؟منم ندارم جای واکسن خوب براش بزنن جاش نمیمونه

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واکسن بدو تولد؟؟؟؟

شاید هنوز جاش پیدا نشده

چند وقتشه؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بعد ۶ ماهگی اگر جای واکسنش مشخص نشد باید آزمایش بدید ببینید ماده واکسن تو بدنش مشخصه یا نه اگر نبود باید دوباره تزریق بشه

این مشکل و منم داشتم دکتر بهم توضیح داد

خداروشکر تو تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین و مهمترین اتفاق زندگیم افتاد🤲🏻
2738

شوهر منم نداره 😄

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂