1711
1707

من گاز فردار دارم مدل تکنو  ولی قسمت بالا و پایین فر باهم روشن نمیشه میخاستم بدونم مال من اینجوریه یاهمه گازای فردار اینجوریه

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

فک کنم برا همه اینجوره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    از صبح که از خواب پا میشیم خبرای بد و بد  میشنویم..یه روز زلزلس یه روز سِیله یا همو میکُشیم.. زندگمون رو دُر تکرار و پُر از استرس..ای خدا ناجیتو که گفته بودی دیگه بِفرست🙏🌸
1665
من اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم هرچی درس میکنم میسوزه

وقتی شعله بالا رو روشن میکنی، از کنار گاز نباید تکون بخوری، چند دقیقه روشن باشه و روی مثلا پیتزا ( پنیرش) طلایی بشه کافیه و سریع باید از فر درش بیاری

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
8
از پایین میسوزه من شیرینی درس میکنم

یا دمای فرت بالاست ، یا اینکه سینی فر رنگ مشکیه،،، چون رنگ سیاه گرما رو توی خودش نگه میداره، باعث میشه زیر کیک و شرینی بسوزه،،، از لوازم قنادی، سینی گالوانیزه بگیر، اندازه ها و سایزای مختلف دارن،،، خودمم همینکارو کردم،،، یه دماسنج برای توی فر هم تونستی بگیر، چون معمولا دمای فرها تنظیم نیستن، و دماسنجو که توی فر بذاری، خیالت راحت میشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.