2737
2734
عنوان

حاله روحیم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 49 پست

آیدا که خیلی قشنگه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانمم میگ.شوهرمم میگ .اما حااالما خوب نیست ب این چیز و  اون چیزگیر میدم .آیدا .

من حس میکنم شما افسردگی بعد از زایمان گرفتی که درمان نشده و یه جورایی بهتون مونده. بابا اسم به این خوبی. وقتی این چیزا رو می‌شنوم واقعا دلم برای بعضیا من جمله خودم میسوزه. 

2731
وای آیدا که خیلی قشنگه... من دوس داشتم اسم بچمو بزارم آیدا که متاسفانه گذاشتن رو دختر عموم😑

اطرافیانم.مث دختر خاله شوهرمو اینا گفتن ترکی هس نزار ما ک.ترک نیستیم اخه .اما من چیکار کنم تو بارداریم تنها اسمی ک بدل من و شوهرم نشست این بود فقط 😞😞😞مثلا الان میگم مهرسا یا پرنسا هم خیلی قشنگه و ازآیدا بدم اومده هی حرفاشون میاد جلو چشمم 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
وسواس فکری داری

وای اره دقیقا ب یه چیزا بیخودی فکر میکنما .باید چیکار کنم ک خوب شم ؟کجا برم؟؟

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
اگه نیاز داشته باشی روانشناس بهت میگه که به روانپزشک هم مراجعه کنی عزیزم

ممنونم عصری میرم 

اطرافیانم.مث دختر خاله شوهرمو اینا گفتن ترکی هس نزار ما ک.ترک نیستیم اخه .اما من چیکار کنم تو باردار ...

😂😂😂😂 وای خدا چقد هم سلیقه ایم. منم میخام اسم دخترمو بزارم پرنسا..... ولی احتمالا مخالف زیاد داره....  ولی آیدا جا افتاده تر از پرنساست... لااقل چهار نفر شنیدن... 

2738
اطرافیانم.مث دختر خاله شوهرمو اینا گفتن ترکی هس نزار ما ک.ترک نیستیم اخه .اما من چیکار کنم تو باردار ...

حرفا بقیه رو ول کن ایدا یه اسمیه نه قدیمی میشه نه از مد میوفته .من عاشق اسمای ترکیم.

حرفا بقیه رو ول کن ایدا یه اسمیه نه قدیمی میشه نه از مد میوفته .من عاشق اسمای ترکیم.

منم دلیل محکمم.همین بود ک از مد نمیفته تو هرسنیی قشنگه😍اما نظرا بقیه نمیددنم چرا انقد برام مهم شده .نمدونم چیکارکنم برا حاله خودم 

😂😂😂😂 وای خدا چقد هم سلیقه ایم. منم میخام اسم دخترمو بزارم پرنسا..... ولی احتمالا مخالف زیاد داره ...

منم.مطینم اگ هرکدوم اون دوتارو هم میخاستم بزارم یه عیبی ازش میگرفتن 

اسمای ترکی ک عالین مثلا الین هم ترکیه اما خییلی قشنگه اخه😍.آیدا یه قدمم جلوتره بین المللیه اما بازم😞😞

منم دلیل محکمم.همین بود ک از مد نمیفته تو هرسنیی قشنگه😍اما نظرا بقیه نمیددنم چرا انقد برام مهم شده ...

منم نظر بقیه اینقدررر برام مهمه که ،یکسره عصبی ام بد اخلاقم حوصله هیچیو ندارم .همش اروم گریه ام میگیره بعضی روزا ،سر چیزای الکی باشوهرم بحث میکنم اصلا خسته شدم

منم.مطینم اگ هرکدوم اون دوتارو هم میخاستم بزارم یه عیبی ازش میگرفتن 

نه آیدا قشنگه🤩... والا منم نمیدونستم ترکیه.... ترکی هم باشه جا افتاده دیگه تو فارسی....   شما هرچی بگی بقیه یه ایرادی میگیرن... پس همون که خودت دوست داری عالیه

2706