2726
عنوان

حاله روحیم بده

361 بازدید | 49 پست

از دوران بارداریم (دوسال پیش)حالم بده دایم سر همه چی باخودم غرمیزنم خودمو میخورم ک چرا اینجوری شد ازاسم بچم گرفته تا هرچیز دیگه ای .اعتماد بنفسم صفرشده دایم میگم انتخابای بقیه بهترازانتخابای منه .هرشب با گل گاوزبون خوابم میبره .میخام یه فکری بحاله خودم بکنم .

پیش مشاور باید برم یا روانشناس؟؟

(نزدیک پریودی ک دیگ غیر قابل تحمل میشم)

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

بخصوص تو فامیل شوهرم ک میرم دائم میگم کاش این اسمو برا بچم انتخاب نکرده بودم کاش این لباسو نپوشیده بودم .درصورتی ک اگ واقع بین باشم همه چی خوبه 😞

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

منم همینطورم تازه الان بهتر شدم یه ماه پیش واقعااا آرزوی مرگمو میکردم دوس داشتم بمیرم الانم همینطوره ولی نه به شدت اون موقه کم کم بهتر میشی تو هم منم تو پریودی و حتی وقتی پریود نیستم خیلی اطرافیانمو مخصوصا مادرمو اذیت میکنم 😔😔😔

با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطورم تازه الان بهتر شدم یه ماه پیش واقعااا آرزوی مرگمو میکردم دوس داشتم بمیرم الانم همینطوره ...

منم انقده ب اون بدخت غرمیزنم اصلا حالم خوب نیس.دیشب حس میکردم بخوابم تو خواب ایست قلبی میکنم .ب بچم. ک نگاه میکردم هی میگفتم الهی بمیرم ک نتونستم اسم خوبی بزارم برات حالم بده خیییلی بد .مرسی ک اومدی تو تاپیکم💓

2728
منم همینطورم تازه الان بهتر شدم یه ماه پیش واقعااا آرزوی مرگمو میکردم دوس داشتم بمیرم الانم همینطوره ...

بنظرتپیش روانشناس برم یا مشاوره؟

منم انقده ب اون بدخت غرمیزنم اصلا حالم خوب نیس.دیشب حس میکردم بخوابم تو خواب ایست قلبی میکنم .ب بچم. ...

خواهش عزیزم .مگه اسم بچتو چی گذاشتی بخدا اسم بچه اصلااا مهم نیس که خودتو اطرافیانو بخاطرش عذاب میدی خدای نکرده خوب بود بخاطر ندونم کاری خودت خدای نکرده بلایی سر بچت اومده بود اون موقه چکار میکردی ؟

با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟
خواهش عزیزم .مگه اسم بچتو چی گذاشتی بخدا اسم بچه اصلااا مهم نیس که خودتو اطرافیانو بخاطرش عذاب میدی ...

😭😭وای نمیددنم نمیدونم چ مرگمه.آیدا گذاشتم 

منم انقده ب اون بدخت غرمیزنم اصلا حالم خوب نیس.دیشب حس میکردم بخوابم تو خواب ایست قلبی میکنم .ب بچم. ...

مگه اسم بچه ت چیه؟ به خدا چه دغدغه هایی دارید. اگه میدیدی بقیه چه مشکلاتی دارن به اینا میخنذیدی

مگه اسم بچه ت چیه؟ به خدا چه دغدغه هایی دارید. اگه میدیدی بقیه چه مشکلاتی دارن به اینا میخنذیدی

مامانمم میگ.شوهرمم میگ .اما حااالما خوب نیست ب این چیز و  اون چیزگیر میدم .آیدا .

برو پیش روانشناس شاید دچار افسردگی بعد از زایمان شده باشی عزیزم

حس میگنم دارو نیاز دارم 😞

بنظرتپیش روانشناس برم یا مشاوره؟

وسواس فکری داری

مگه اسم.گل پسرت چی هست؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706