2410
2553
عنوان

خانوما کسی بچشو انژیو کرده؟؟

401 بازدید | 12 پست

من بردمش پیش دکتر پاشا مساعد گفت باید آنژیو بشه بخاطر اینکه تو قلبش سوراخ داره اما میگف کار خطرناکیه خیلی میترسم کسی بوده آنژیو کرده باشه؟بچم ۵ ماهشه

بچه تو منه انگار منه ۱۷ سال پیش

منم قلبم سوراخ بود رفتم بیمارستان قلب تهران

از رگ پا یه لوله ای رو وارد میکنن

من خودم قشنگ خاطرات یادمه ن دردی داشت ن هیچی بعدشم درد نداشتم اصلا عادی بود 

بعدم خوب شد

خاطرات خوبی بود برا خانواده تلخ

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../

نگران نباش دعا کن

عمل باز نیست فقط ی بخیه کوچیک جاش رو پا میمونه

من رابطم با هیچ پسری بیشتر از سه ماه طول نکشیدهالبته کمتر از سه ماه هم طول نکشیدهاصلا طول نکشیده ولم کنید../

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خطرناکیه واقعا؟

من یادمه اتاق عملو اماده کرده بودن اگه جواب نداد عمل باز انجام بدن 

من البته ۲ ۳ سالم بود

2720

اخه این سوراخ قلب چیه که تا وقتی بچه بودم مامانم بابام و انقدر نگران کرد الانم که بزرک شدم خودم مثل چی استرس دارم و نگرانم ولی جرئت و حوصله رفتن به دکتر رو دیگه ندارم😭

خدا ایشالا کوچولو شما رو هم شفا بده🙏🙏🙏🙏

2714
اخه این سوراخ قلب چیه که تا وقتی بچه بودم مامانم بابام و انقدر نگران کرد الانم که بزرک شدم خودم مثل ...

برو دکتر تا بیشتر نشده

برا من کلا رفع شد

الهی آمین مگه هنوز دارین شما؟دکتر میگف یه تنگیم داره

تا 6 7 سال پیش تحت نظر بودم ولی همش نگرانم عفونت کنم چون خیلی در معرض عفونت هستیم معمولا. مخصوصا که این مدت مدام عفونت دهان و دندان داشتم خیلی نگرانم

چن سالتون بود بچه من اخه خیلی کوچیکه 

بله خب اینم هست

توکلت ب خدا باشع

من ۳ سالم بود فکر کنم

و اینکه دوستمونم گفت در معرض عفونت هستن