2733
2739
عنوان

ترس شدید از کورتاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 149529 بازدید | 69 پست

سلام دوستان، منم خواستم تجربه ای که داشتم رو بگم : واقعا هرگز و هرگز بفکر سقط با دارو نباشید من ۶ هفته بودم که جنین قلبش وایستاد. داروی سقط استفاده کردم با تجویز دکترم  سخت ترین و دردناک ترین دردی بود که تا حالا تجربه کرده بودم . وقتی داروهامو خوردم انقدر حالم بد شد که سریع رفتم بیمارستان با بدترین درد از درد زایمان هم وحشتناک تر ۴ بار بالا آوردم فشارم افتاد اونقدر درد کشیدم که فقط میگفتم به دکترم بگید بیاد منو بیهوش کنه دیگه تحمل ندارم . تازه بعد از اون همه درد وحشتناک یه چیزی ازم دفع شد ولی باز بقایا باقی موند مجبور به کورتاژ شدم . خدایااااا...... کدوم آدم دیوونه ای کورتاژ ول میکنه میره دارو میخوره 

کورتاژ شدم بدون هیچ دردی دو ساعت بعد رفتم خونه 

خواستم بگم شما چنین اشتباهی نکنید

سلام به همه دوستای خوبم شاید بعضی از شماها با من اشنا باشید من بعداز تقریبا دوسال باردار شدم ولی از ...

سلام گلم میشه بگید شما چند ماه بعد کورتاژ اقدام به بارداری کردید؟! من تازه کورتاژ شدم خیلی ناراحتم از ی طرفم میگن باید فاصله کم باشه ولی میترسم باردار بشم دوباره اینجور بشه .میشه کمکم کنید مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم یک بار کورتاز کردم . وبعد سه ماه دوباره باردار شدم . الان ماه هفتم و شکر خدا همه چی نرماله . ا ...

ممنون از راهنمایی خوبتون. منم کورتاژ شدم، البته بدون بیهوشی و بی حسی. و الان تنها نگرانی م آسیب ندیدن رحم و حاملگی مجدده

من ۶هفته باردار بودم، ده تا قرص استفاده کردم  جنین بعد از یه هفته افتاد. ولی بقایا داشتم. ۶ سانت(چون سونوی شکمی رفتم مقدار حجمی رو نتونستن بگن) دکتر سونو گفت احتمال داره خودت بتونز دفعش کنی. فرداش رفتم دکترم  گفت  باید کورتاژ کنی. یه هفته از قرصت گذشته خطرناکه☹☹ در صورتی که من دیروزش جنین رو تونستم سقط کنم. خلاصه اصرار کرد کورتاژ کن تا عفونت نکنه. منم کردم. اصلا درد نداشت هیچیییی. ولی بشدت نگران عوارضشم😭😭

✌️ ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ✌️ 
2738
من هم یک بار کورتاز کردم . وبعد سه ماه دوباره باردار شدم . الان ماه هفتم و شکر خدا همه چی نرماله . ا ...

منم دیروز کوتاژ کردم شستشوی رحم چی هست؟ الان برای من خودشون انجام دادن یا زنگ بزنم سوال کنم؟

از مرداد ۱۴۰۲ تحت نظر دکتر پیام عزیززاده رژیم لاغری مو شروع کردم. وزن اولیه ۸۳ کیلو. 
رزگل جان سلام من هم دقیقا 3 ماه پیش همین مشکل شما رو داشتم و الان 3 ماهه کورتاز کردم و به امید خدا ...

عزیزم منم ۶هفته هستم و گفتن به احتمال زیاد خارج رحمی هست و باید کورتاژ بشم عوارض نداد به شما الان باردارین

منم ۳۶سالمه

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
منم دیروز کوتاژ کردم شستشوی رحم چی هست؟ الان برای من خودشون انجام دادن یا زنگ بزنم سوال کنم؟

عزیزم کورتاژ کردین شستشو هم انجام دادن براتون منم ۶هفته هستم گفتن کورتاژ کنین میترسم میگن چسبندگی میاره

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2706