2726

ینی در حد میکاپ ارتیستایی مثه صدف بیوتی و ... بلده گریم کنه؟؟

میخوام چن ماه دیگه برم پیش طرف بهم یاد بده میخوام ببینم ب نظرتون در حد اونا بلده یا ارایشگرایی ک دوره دیدن بیشتر بلدن؟    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

در حدد میکاپ آرتیست ؟

عزیزم فراتر ازین حرفا

چهره پردازی خونده ها من خودم دانشگاه تهران بودم خیلی بیشتر ازین حرفا تکنیکی ن

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
در حدد میکاپ آرتیست ؟ عزیزم فراتر ازین حرفا چهره پردازی خونده ها من خودم دانشگاه تهران بودم خیلی ب ...

ن اخه فک کردم مثلا گریمای فیلما ک صورت طرف زخمه یا این جور چیزارو بیشتر بلدن   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
فکر کن گریم توی دانشگاه اونم دانشگاه تهران با گریم  آرایشگری خیلی فرق کنه ها !!!

اخه نمیدونم چجوره 

مثلا مثه فیلما؟؟؟ک پیر و جوون میکنن یا صورت طرف تصادف کرده انگار

یا مثع اونایی ک عروسارو گریم میکنن

یا در حد خودارایی

یا همش؟؟   

والا ارایشای صدف بیوتی ب جز تغییر رنگ رژ و سایه تعریفی نیست.در کل اون همه میک اپ ارتیست حرفه ای نیست ...

منظورم این بود ارایش کردن مثه اون یاد میده

یا مثه فیلما ک قیافرو کلا عوض میکنن   

ن اخه فک کردم مثلا گریمای فیلما ک صورت طرف زخمه یا این جور چیزارو بیشتر بلدن    

بله اینارو بلدن ولی اون ارایشی که شما مدنظرته بیس کار ایناست یعنی ججز اولین و ساده ترین تمیرناشونه

بعد با فون و لاتکس و او اس پی کار میکنن

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
بله اینارو بلدن ولی اون ارایشی که شما مدنظرته بیس کار ایناست یعنی ججز اولین و ساده ترین تمیرناشونه ...

اها ممنون عزیزم