2410
2553

خانما شما چیکار کردید 

پسرم خیلی بدغذاس لب ب هیچی نمیزنه ی ماه دیگ دوسالش تموم میشه شاید تو روز ی وعده غذاشو بخوره فقط شیر میخوره

بنظرتون اگ شیرشو قط کنم مریض نمیشه

شیر پاستوریزه بهش بده،،کلا قطع نکن

دو سه روز باید حال بدش تحمل کنی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تیکه تیکه قطع کن دیگه. خواهر من این کارو کرد. مثلا شیر شبونه از همه سخت تره قطع کردنش. از اون شروع کرد بچه هرچقدر گریه کرد یه وعده شیر شبانه رو نداد. تیکه تیکه وعده وعده قطع کن شاید نزدیک دو ماه طول بکشه ولی بچه عذاب نمیکشه اونطوری

چند وقت پیش سه روز شیر روزشو قط کردم حتی آبم نمیخورد شوهرم دعوام کرد ک بچه مریض میشه دوباره بش دادم ...

ای جاانم خداایا

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

اول یه سینتو قطع کن یه هفته که شد سر جفت سینه هات تلخک بگیر از داروخونه بزن روشم یکم رنگ قرمز بزن بگو زخمی شده اگر خواست بخوره بزار لب بزنه تلخی بره تو دهنش دیگه نمیخوره

فقط هواست باشه یه هفته بایدسینه هات هم رنگ داشته باشه هم تلخک که هر وقت باز کر  ببینه زخمیه

میتونی براش لیوان خرسی بگیری زیاد توش شیرو اب مبوه بدی بهش یادش بره سینه هات

خدایا! روحم را برای حفظ وجود پاک فرزندانم رشد بده.
2714

دوستم میخواست بچه رو از شیر بگیره یه گوله موهای شونه رو جمع کرده بود چسبونده بود به نوک سینه اش😁بچه تا میدید مثه اسب میدویید که فرار کنه😖

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
چند وقت پیش سه روز شیر روزشو قط کردم حتی آبم نمیخورد شوهرم دعوام کرد ک بچه مریض میشه دوباره بش دادم ...

ب حرف مردا گوش نده 

اگ اونا بلد بودن بچه داری کنن ک خدا بچه رو تو شکم اونا میذاشت

تیکه تیکه قطع کن دیگه. خواهر من این کارو کرد. مثلا شیر شبونه از همه سخت تره قطع کردنش. از اون شروع ک ...

نمیشه اینجوری چندبار امتحان کردم نشد 

سه روز شیر روزشو قط کردم اونقد بغض میکرد رنگش سفید شده بود و هیچیییی نمیخورد

اصن لبنیات نمیخوره ب قدری بد غذاس لب ب چیزی نمیزنه

وقتی شیر خودت ندی میخوره نگران نباش

بالاخره باید از شیر بگیری 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اول یه سینتو قطع کن یه هفته که شد سر جفت سینه هات تلخک بگیر از داروخونه بزن روشم یکم رنگ قرمز بزن بگ ...

فقط تلخک و امتحان نکردم کلن از اول ی سینه مو بش دادم 

تلخکا امتحان میکنم بعد میگن تو تابسون بچه مریض میشه بنظر شما درسته

2706