2726

خانواده مخالف ازدواجش باشن و بگن خوشبخت نمیشی ولی خوشبخت بشه و برعکس حرفای اطرافیان بشه..توی اطرافتون دیدین

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

نه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یک نفرهم نبوده

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

بله خودم ن تنها خانوادم کل فامیل و طایفه ای ک داشتیم سرسخت مخالف بودن ولی الان پشیمونن اما بروز نمیدن 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

اره خودم.همههههههه مخالف ولی خودم و خودش تا آخرش وایسادیم الانم خیلی خوشبختیم همه فامیل از حرص اینکه زندگیمون برعکس چیزی که گفتن بوده باهامون حرف نمیزنن و منتظرن یه روزی بدبخت شیم.😊😊😊😊

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

عزيزم اگه دنبال اين هستي كه ببيني كسي اينجا بوده يا نه بعد بگي پس منم ميتونم خيلي اشتباه ميكني

خوب تحقيق كن خوب فكر كندلايلشون چيه كه مخالفن!

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
2706