1711
1707

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

یه مورد داشتیم همه مخالف بود..متاسفانه خوشبخت نیستن

عزیزای من، من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁پیجِ شخصیِ هانا 👈hanna_janbozorgi214977
1713
1665

اره خودم.همههههههه مخالف ولی خودم و خودش تا آخرش وایسادیم الانم خیلی خوشبختیم همه فامیل از حرص اینکه زندگیمون برعکس چیزی که گفتن بوده باهامون حرف نمیزنن و منتظرن یه روزی بدبخت شیم.😊😊😊😊

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

عزيزم اگه دنبال اين هستي كه ببيني كسي اينجا بوده يا نه بعد بگي پس منم ميتونم خيلي اشتباه ميكني

خوب تحقيق كن خوب فكر كندلايلشون چيه كه مخالفن!

بدبخت ترين افراد كساني هستند كه به خاطر منافعشان،نه حرف حق ميزنند🙊نه حرف حق ميشنوند🙉و نه حتي حق را ميبنند🙈.......
1709

شاید استثنی  وجود داشته باشه

ولی چیزی ک عموما  دیدیم  این ک  متاسفانه  اون دختر   با  یک کلام بودن ش و تو روی  خانواده ایستادن ش ،   هم پشتیبانی و حمایت خانواده رو از دست داده  و هم  زندگی  با آرامشی رو  تجربه نکرده و ب حرف اطرافیان رسیده ....

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1712