2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه تموم نشد مهلتش؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

نمیدانم

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

6 خرداد میری بانکی که توش حساب وشبا برای سهام عدالت داری اونجا کارها رو انجام میدی ((فعلا 30 درصد رو میتونی بفروشی)) بعد از اینکه بانک سهام تون رو فروخت پولش رو واریز میکنه به حسابتون

مرسی گلم فقط میخوام ازادسازی کنم .همون سایت اول کافیه؟

آره کافیه اما برای اینکه بتونی خرید و فروش کنی باید بری کد بورسی بگیری یعنی در نهایت مجبوری بری کد بگیری

آره کافیه اما برای اینکه بتونی خرید و فروش کنی باید بری کد بورسی بگیری یعنی در نهایت مجبوری بری کد ب ...

میشه اول آزاد کنیم

بلدش دو روز دیگه بریم واسه کد؟

سایت دومی سخته برم کافینت ولی اولی و تو خونه بزنم مثلا؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آره کافیه اما برای اینکه بتونی خرید و فروش کنی باید بری کد بورسی بگیری یعنی در نهایت مجبوری بری کد ب ...

عزیزم لطفا جواب بده..

الان من‌بزنم رو تغییر؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
میشه اول آزاد کنیم بلدش دو روز دیگه بریم واسه کد؟ سایت دومی سخته برم کافینت ولی اولی و تو خونه ...

آره اول آزاد کن اما برای دومی فرصت داری هر وقت که رفتی مهم نیست ولی وقتی نیاز بود که سهامتو بفروشی باید کد بورسی داشته باشی