2703
2553
عنوان

قیمت طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 13305 بازدید | 26 پست
یادمه ی زمانی طلا شد ۱۲۰همه میگفتن نخرید میاد پایین باز شد۲۵۰همه گفتن نخرید گرونه ولی هرچی میگذره می ...

دقیقا من طلامو گرمی صد فروختم.الان اگه بود کلی میشد.بعد که طلا رفت رو سیصد و خورده ای شوهرم گفت اومد رو ۲۰۰ میخریم.رفته که بیاد رو ۲۰۰.

هر روزم میره بالاتر.

گرمی ۴۰۰ گفتم دیگه نمیاد پایین بخریم گفت نه میاد 

هنوزه که بیاد 

من غصه پولمونو میخورم که از ارزش افتاد

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
دلار ربط انچنانی به طلا نداره ما خوومون تو کاریم دلار میره پایین ماشین  ۵۰۰ هزارتونم نمیاد پا ...

یعنی قیمت طلا نمیاد پایین؟ 

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه ی زمانی طلا شد ۱۲۰همه میگفتن نخرید میاد پایین باز شد۲۵۰همه گفتن نخرید گرونه ولی هرچی میگذره می ...

اوووف حالا اون طلا بوده ادم میشناسم زمین فروخته الان مثل🐶پشیمونه😑فکرشو بکن قرار باشه با فروختنش میلیارد شی الان بزور بتونی ماشین بخری!شانسم نداشت همینکه فروخت همه چی گرون شد

2720
اوووف حالا اون طلا بوده ادم میشناسم زمین فروخته الان مثل🐶پشیمونه😑فکرشو بکن قرار باشه با فروختنش می ...

وای من بابام زمین داره اونموقه ها بهش میگفتم ب چ درد میخورن بفروششون خوب شد حرفمو گوش نداد😐

2714
بنطر من با این وضعیت هیچی نگیر مگراینکه بخوای بری خارج از کشور(دلار یا سکه) وگرنه هرچقدر ادم بگیره ...

گلم میشہ بگی طلامیادپایین یانہ؟پیش بینیت چیہ؟میخامنامروزبعم بخرم،لطفاراہنماییم کن،تواین تاپیک نظرت ازبقیہ منطقی تربود

وخدایی که بشددددت کافیست❣