2726
عنوان

بعداز ۴ سال بودن کنارش آیا...

733 بازدید | 26 پست

من با یکی ۴ سال آشنا هستم .وقستمون ازدواجه.ولی از لحاظ خانوادم از لحاظ مالی و ظاهری خوب نیست ولی پسر زحمت کش و سربه زیر وخوبیه الان یکی پیدا شده همونی ک خانوادم میخان.چیکار کنم.

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قصد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

ببخشید با چه انگیزه ای ۴ سال موندی؟.

من خودم خیلی عاشقما تاپیکامو بخونی متوجه میشی ولی طرف من از هر نظر عالیه تو که این هیچی نداره با چه انگیزه ای اصلا شروع وردی و موندی مگر آدم عاشق کسی که هیچی نداره میشه؟!

اگه ازون خانواده ها نداری که فردا خدایی نکرده باشوهرت حرفت بشه بگن بساز و بسوز...، 

با کسی که دوسش داری ازدواج کن

اگه ازون خانواده ها داری، هرچی اینا بگن😐

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
با کسی ازدواج کن ک دلت باهاشه بحث ی عمر زندگیه 

۴ ساله باهمیم و یه جورایی انگار باهم زندگی کردیم اومد خاستگاری ولی مامانم به شدت مخالفه میگه طلاق میگیری اچون هیچی نداره

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
قصدتون ازدواجه؟ عشق و احساسو بزار کنار عاقلانه تصمیم بگیر با یکی ازدواج کن که همه جوره زندگی راحتی ب ...

نامردیه ...بعداز چهارسال .بخاطر من داره همه تلاشش میکنه بزارمش کنار؟

انشالله هرچي قسمتته ولي من هرچي خانوادم بگن همونکارو میکنم

چون تا الان فهمیدم کاره درستم همینه به هرحال اونا بیشتر متوجه میشن

از همه مهمتر ٤ سال زمان زياديه واسه اشنایي من باكسي اينهمه مدت نميمونم

شـبی از مـیان اینهـمه درد امیـد می‌رویـد…🌱💛
اگه ازون خانواده ها نداری که فردا خدایی نکرده باشوهرت حرفت بشه بگن بساز و بسوز...،  با کسی که ...

این پسره خیلی کاریه میگه همه تلاشم میکنم ک محتاج کسی نشی از صبح میره سر کار تا آخر شب

نامردیه ...بعداز چهارسال .بخاطر من داره همه تلاشش میکنه بزارمش کنار؟

نامردی که هست اما از من میشوی راهی که عقلت و خانوادت میگن برو .. اون فراموش میکنه میره یه زنه دیگه میگیره بهتر از اینه که جفتشون تا ااخر عمر بچزین..

من این اشتباه و کردم و متاسفانه اشتباه بزرگی بود با اینکه شوهرم پسر خوب و ... هست اما میتونستم بهتر انتخاب کنم

دخترم تمام زندگی من

بنظر من با عقل تصمیم بگیر ازدواج کن تو زندگی عاق بشو ..دو ماه بعد ازدواجتون اگر از لحاظ مالی تامین نباشی بحث شروع میشه ..هر کسی بگه پول مهم نیست اشتباه ..باید حداقل با کسی ازدواج کنی که حداقل حداقل امکاناتی که خونه پدرت داری برات فراهم کنی..الان 4 سال با یه شخصی هستی هنوز تکلیفت مشخص نیست ..موقعیت های مناسب زندگیتو از دست نده ..من سن 22 سالگی بخاطر یه شخصی ک دوستش داشتم تمام خواستگارای خوبم رد کردم اما بعد دو سال با اون اقا که بخاطر پدرش منو گذاشت کنار بهم زدیم ..تا 2 سال بعدش از مردغا بیزا بودم ندیده خواستگارامو رد میکردم اما الان 27 سالم شده احساس تنهایی میکنم دوست دارم ازدواج کنم ..اما تا میخوام جواب مثبت بدم ازدواجم بهم میخوره

الهی دلتون شاد و لبتون خندون باشه
ببخشید با چه انگیزه ای ۴ سال موندی؟. من خودم خیلی عاشقما تاپیکامو بخونی متوجه میشی ولی طرف من از هر ...

من تنها بودم .وخانوادم یه خاستگار خیلی خوبم راجواب کردن.منم با ایشون آشنا شدم ودیگه مساله جدی شد

2706