1735
1707

من . برای منو خانوادم و نی نی تو راهیم . سمیراهستم

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

ظهور  و سلامتی امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  یادتون نره 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

لطفا واسه ظهور امام زمان(عج)، واسه شفای علیرضا12 ساله و ازدواج موفق دختر گلی به اسم میترا 

10 صلوات واسه ت فرستادم

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو باچشمای درشت و موهای پرپشت یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده،مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.واسه رسیدنم به آرزوم 1 صلوات میفرستی؟ تشکر
1760
1665

برا من بفرست یه حاجت چندین ساله دارم 

منم براسلامتی شما وخانوادت وحاجتت ۱۰۰ تاصلوات بایه آیت الکرسی میفرستم

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
1651