1711
1714

برا من برات دعا میکنم

عشقم...⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩نگاره خیلی دوسش دارم منظورم کاربر دختر خاصبهمنیه ⁦❤️⁩خیلی دختره خوبیه توصیه میکنم بهش درخواست بدید دوست شید چون شانس میارید چون خیلی خیلی خیلی مهربونه 🤩                                                                                               سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــامــّــــایه جوری برات سنگ صبورهکه هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــبه گرد پاش هم نمی رسن …!

من . برای منو خانوادم و نی نی تو راهیم . سمیراهستم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .
بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

1718

ظهور  و سلامتی امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  یادتون نره 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

لطفا واسه ظهور امام زمان(عج)، واسه شفای علیرضا12 ساله و ازدواج موفق دختر گلی به اسم میترا 

10 صلوات واسه ت فرستادم

واسه شادی روح مادربزرگ نازنینم یه صلوات میفرستی؟ تشکر
1716
8

برا من بفرست یه حاجت چندین ساله دارم 

منم براسلامتی شما وخانوادت وحاجتت ۱۰۰ تاصلوات بایه آیت الکرسی میفرستم

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
1651