1735
1714

چرا کچل کردی ؟ 

اگه برای رشد بوده یا پر شدنش .کچل کردن اصلا اثر نداره .

اینو قدیما گفتن که خرافاته 

موهای منو مامانم کچل نکرده خیلی پر و پر پشته .حتی موهای خاله هامو و ... 

اون به جنس مو بستگی داره نه کچلیش 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .

تابستون که میشه و هوا گرم موها زودتر رشد میکنن

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

نکنید اینکارو ما یه آشنا داشتیم دخترشو 2 سالگی کچل کرده بود این بچه خیلی زشت شده بود از اون موقع مونده روش بهش میگن دختر زشته الان 16 سالشه نگاش میکنم اون تصویر کچل بودنش میاد تو ذهنم😂

1718

من دخترم کچل کرد دوماه بیشترطول کشزدتاموهاش بلندشن ولی بعدش قشنگ شدن

خدای من،متاسفم منوببخش ،دوستت دارم عاشقتم ،متشکرم که درهای عشق  ومهربونی پول وثروت بروی من بازکردی!