1711
1714

چرا کچل کردی ؟ 

اگه برای رشد بوده یا پر شدنش .کچل کردن اصلا اثر نداره .

اینو قدیما گفتن که خرافاته 

موهای منو مامانم کچل نکرده خیلی پر و پر پشته .حتی موهای خاله هامو و ... 

اون به جنس مو بستگی داره نه کچلیش 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .

تابستون که میشه و هوا گرم موها زودتر رشد میکنن

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.    ‏رفته بودیم یه عروسی، شامش سلف سرویس بود. داشتم شام می کشیدم، صاحب مجلس اومد بهم گفت مرتیکه یکم شخصیت داشته باش.حالا من بی شخصیت بودم یا اون که اومد کبابا رو از توی جیبم در آورد؟😒بعد کرونا تو مترو جام رو فقط به معلولین و خانم های باردار میدم،اون سالمندی که کرونا نکشتش، نیم ساعتم سرپا وایسه قطعنا چیزیش نمیشه😂 امروز داشتم با گوشیم کار میکردم نوتیف اومد برداشتم دیدم اپ مراقبت از سلامتی و قدم شمار گوشیمه. نوشته بود هشدار! داداش داری زخم بستر میگیری😅🙈.‏عمه دوستم یه خونه واسش خریده بهش هدیه داده. عمه واقعی اینه. عمه من فقط بدرد فحش خوردن میخوره 😒.تو پیاده روهای مشهد که راه میری فاصله ات با نفر جلویی باید ۱.۵ برابر شهرهای دیگه باشه چون شاید طرف یهو دولا شه به آقا سلام بده😐😅.‏                                                                  نی نی یار گفتن غیر اخلاقی نباشه منم غیراخلاقیارو پاک کردم😁

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

نکنید اینکارو ما یه آشنا داشتیم دخترشو 2 سالگی کچل کرده بود این بچه خیلی زشت شده بود از اون موقع مونده روش بهش میگن دختر زشته الان 16 سالشه نگاش میکنم اون تصویر کچل بودنش میاد تو ذهنم😂

1718

من دخترم کچل کرد دوماه بیشترطول کشزدتاموهاش بلندشن ولی بعدش قشنگ شدن

خدای من،متاسفم منوببخش ،دوستت دارم عاشقتم ،متشکرم که درهای عشق  ومهربونی پول وثروت بروی من بازکردی!