2058
2075

چرا کچل کردی ؟ 

اگه برای رشد بوده یا پر شدنش .کچل کردن اصلا اثر نداره .

اینو قدیما گفتن که خرافاته 

موهای منو مامانم کچل نکرده خیلی پر و پر پشته .حتی موهای خاله هامو و ... 

اون به جنس مو بستگی داره نه کچلیش 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

تابستون که میشه و هوا گرم موها زودتر رشد میکنن

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

نکنید اینکارو ما یه آشنا داشتیم دخترشو 2 سالگی کچل کرده بود این بچه خیلی زشت شده بود از اون موقع مونده روش بهش میگن دختر زشته الان 16 سالشه نگاش میکنم اون تصویر کچل بودنش میاد تو ذهنم😂

2077

شاید دستتون سنگین بوده دیرتر درمیاد😐

فقط 41 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃

من دخترم کچل کرد دوماه بیشترطول کشزدتاموهاش بلندشن ولی بعدش قشنگ شدن

مادرپیرمرانکته ای زیباگفت،ازبد دنیاگفت،گفت طاووس مشوکه به عیبت خیزند،گرشوی شعله شمع زیرپایت ریزند،گفت که پروانه مشوکه به سرگردانی لای انگشتای کتاب سالهامیمانی،نه زمین باش نه خاک که توراخوارکنندوانگهی ذهن تورا پرزمرداب کننداسمان باش که خلق به نگاهت بخرند،وزپی دیدن توسربه بالاببر