2726
عنوان

مگه خودش شوهر نداره 😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 90 پست
واقعا انقدم حساسه به شوهرش .  مثلا همه عالمو مقصر میدونه که بدحجابن و جلو شوهرش بد میگردن ولی ن ...

کاش خواهرت متوجه میشد اینکه ماهامیدونیم طرف عوضیه ولی به زنش نگیم خیلی عذاب وجدان داره😭

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش خواهرت متوجه میشد اینکه ماهامیدونیم طرف عوضیه ولی به زنش نگیم خیلی عذاب وجدان داره😭

بگیم چی عوض میشه اون میدونه نمیتواد باورکنه

وحتما دلیلی برای ادامه زندگی باهاش داره..بچه..ترس ازآبرو..خانواده..جامعه ..و...

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
مثلا چجوری ازارت میده.؟

اخریش این بود که من داشتم تی وی میدیدم بعد یه لحظه چشمم چرخید دیدم تو اتاق خوابشون لخت وایساده و داره منو میبینه در پیش بود .بیشتر از 10 دقیقه بود که رفته بود لباس بپوشه از حموم در اومده بود . کرم داشت که من بدن لختشو ببینم .فیلم میفرسته که حرفای مزخرف توش میزنن . یا کلا حرفای جنسی میزنه 

2728
بگیم چی عوض میشه اون میدونه نمیتواد باورکنه وحتما دلیلی برای ادامه زندگی باهاش داره..بچه..ترس ازآبر ...

دقیقا همینه من میدونم خواهرم هیچ وقت جدا نمیشه فقط ادامه زندگی واسش تلخ تر میشه 

بگیم چی عوض میشه اون میدونه نمیتواد باورکنه وحتما دلیلی برای ادامه زندگی باهاش داره..بچه..ترس ازآبر ...

ای خدا چرا انقد زنای جامعه ما یه قشری البته انقد ضعیفن ،لعنت به همچین مردایی

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
مگه من گفتم لختم جلو برادرشوهرم؟ گفتم هر خنده و حرف زدن با برادرشوهر صرفا ب معني نظر داشتن ب همديگه ...

اگه از حدش فراتر نرن ایرادی نداره

ولی بعضیها بی حجاب میان جلو برادر شوهر دست دادن بگو بخند.... خب این ایراد داره

بله، اصلا احساس برادری چه صیغه از خودشون در آوردن برادر محرمه ولی برادرشوهر نامحرمه

افرین..جالب اینه چند روز پیش شوهرش به شوهرم میگفت چرا زن من و بلاک کردی تو گوشیت؟شوهرمم گفت من کاری با زنت ندارم اگه قصد احوالپرسی داره به زنم زنگ بزنه..اونم میگفت نه ‌.تو گوشیت رو درست کن اون شاید دلش بخواد حال تو رو بپرسه ولی با زنت کاری نداشته باشه..شوهرمم گفت من دنبال تنش تو زندگیم نیستم

چرا کاربری من و ازم گرفتین  

من شوهر خواهرم از اول خوب بودن.بعد ما یه رسم جالب داریم هر وقت دور هم هستیم بعد از اینکه چای و میوه میخوریم.مردارو میزاریم پیش هم ما خواهر و مادرها دخترامون میریم تو اتاق دیگه اینقد حرف میزنیم و خوش میگزرونیم تا موقع شام باز همه دور هم شام.و خدا حافظ.اصلا تو جمع مردا حوصله ی نشستن نداریم.مردامون هم میشینن به حرف زدن و شطرنج بازی.بخدا وقتی داریم میریم احساس خوبی داریم و شاد هستیم.چون هم به زنا خوش گذشته و هم مردا.زندگی با سبک قدیمی ها رو تجربه کنید.خیلی راحت بودن بدون هیچ اختلاط با مردا.صبح تا شب زنو شوهر کنار هم هستن.حالا چند ساعت مهمونی کنار هم نباشن چیزی نمیشه.تازه اخر مهمونی دلشون برا هم تنگ میشه.و این لذت بخشه. 

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

آره عزیزم ولی فکرمیکنم شرایط همه یکسان نیست

من خودم نظرم اینه اگه خطایی از شوهرم ببینم بی درنگ همه چیزو تموم میکنم

ولی بعضیا نمیتونن شرایط ها فرق داره حامی ندارن ابن خیلی مهمه

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
من شوهر خواهرم از اول خوب بودن.بعد ما یه رسم جالب داریم هر وقت دور هم هستیم بعد از اینکه چای و میوه ...

خانواده شوهر منم اینطوری هستند و من خیلی احساس راحتی و شادی میکنم.

اصلا نسبت به خانواده خودم مهمونی ها بیشتر هم خوش میگذره ...

وقتی خانم ها و اقایون جدا باشن

به چند علت البته در مورد خواهرم ، استقلال مالی نداره . سنش بالا رفته و شانس ازدواج مجدد پایینه . سه تا بچه داره. تازه اون احمقو خیلیم دوست داره 😑

من خودم یه برهه ای برام اتفاق افتاد ازجانب یکی از اقوام همسرم واقعا اعصابم خرد بود و صدامو نمیتونستم دربیارم خداروشکر طرف دیگه کاری باهام نداره فقط انرژی منفی که میده آزارم میده

والا برادرشوهر اگه خوب بود که فرتی تا داداشش میمرد زنش رو نمیگرفت

جدا؟

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔
2706