2410
2553
عنوان

مگه خودش شوهر نداره 😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 90 پست

كسيو قضاوت نميكنم ولي ممكنه از حساسيت باشه

من با برادرشوهرم ميگم و ميخندم از منم بزرگتره

الان يني مثلا مراعات نميكنيم؟؟رابطه زنداداش و برادرشوهر مثل خواهروبرادره

كمتر كسي پيدا ميشه ب زنداداش حودش نظر داشته باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه گاهی یه عده اصلا حریم روابط رو رعایت نمیکنن و اصلا بد نمیدونن در صورتی درسته برادر شوهر آشن ...

والا برادرشوهر اگه خوب بود که فرتی تا داداشش میمرد زنش رو نمیگرفت

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2720
من که خیلیاشونو باور ندارم. خب بعضیا با برادر شوهراشون راحتن حالا یا فامیل بودن یا همسن و سالن یا هر ...

اینی که تو میگی خیلی فرق داره خیلی، زنا وقتی احساس خطر میکنن بهشون الهام میشه که چی به چیه 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2714

من زمانی که جوون بودم .چون شوهرم کشتیران بودم همیشه باهاش دریا بودم.یه خانمی اونجا بود که یه روز از روابطش با برادرشوهرش تعریف میکرد.میگفت من تو خونه ی مادر شوهرم بودم.برادر شوهر کوچیکم که مجرد بوده هر شب میومده کنار من بدن من رو لمس میکرده.و میگفت ازش اتو داشتم.حتی لباسام رو می شسته تا من به مادر پدرش نگم.والا اینجور ادمها هم پیدا میشن.ادم باید تو روابط با نا محرم.مراقب باشه برادر شوهر از مرد تو کوچه بدتره.چون بیشتر میبینیمش و روابط خانوادگی داریم.پس حجابی رو که جلو هفت پشت بیگانه داریم .جلو برادر شوهر،هم رعایت کنیم.ایشون هم چون شوهرش دریا بود و بچه نداشت خونهی مادر شوهرش می موند.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

برادرشوهر بهترین آدم باشه حتی عین برادرتم بدونی نامحرمه دقیقا مثل داماد و خواهر زن.یعنی اعصابم خورد میشه بعضیا رو که بگی جاریم لخت میاد جلو شوهرم میگن اون هر طور باشه تو رو خودتو و شوهرت کار کن

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺

بعضیا قصد خاصی ندارن مدلشون کلا 

یکی تو فامیل ما هست تو دور همیای خیلی پرجمعیتم یه دامن با یه جوراب شلواری خیلی نازک میپوشه کل سفیدی پاش دیده میشه 

هیچکسم نگاش نمیکنه برای خودشه مهم نیست چون مدلشه 

ولی بعضیا کرم دارن از دستی برای جلب توجه اینکارو میکنن حالا باید دید اون فرد خیلی حساس شدهبه جاریش یا کلا جاریش همین مدلیه!؟

2706