2726
عنوان

مگه خودش شوهر نداره 😐😐😐😐😐😐

1431 بازدید | 90 پست

اینجا هرزگاهی تاپیکایی میبینم که نوشتن جاریشون بابرادرشوهر جوره ولباس ناجور میپوشه واینا واقعا چنین جاری هایی هستن ؟خب اگه هستن مگه خودشون شوهر ندارن که عشوه وناز میان واسه اون برادرشوهر بدبخت که خودش زن داره 😐زن شوهر دار که نمیتونه مجدد ازدواج کنه اینهمه جلب توجه زن شوهر دار واسه برادر شوهر واسه چیه ؟🤔

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیا مریضن و بهترینم داشته باشن کافیشون نیست توجه میخوان. البته من فکر میکنم این عزیزان چون تازه دارن ازدواج میکنن حساسن رو شوهرشون فکر میکنن همه بهش نظر دارن

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

یه کاربری اینجا بود هرازگاهی از قرارش با دوست پسرش میگفت از بغل و بوسه و اینا بعد یه تاپیک زد برای شوهرم آبگوشت پختم و اینا خونه مادرشوهرم زندکی میکنم چندین ساله😐

کاشف به عمل اومد ای دل غافل یارو خائنه ،کاربرا ریختن سرش اونم لغو کاربری شد.

اون جاری ها هم از دسته همین خائنین هستن

متاسفانه گاهی یه عده اصلا حریم روابط رو رعایت نمیکنن و اصلا بد نمیدونن در صورتی درسته برادر شوهر آشناست اما به هر حال نامحرمه و باید در حد شرع رفتار بشه . گاهی فرد نسبت به رفتارهای برادر شوهرش راضی تر هست تا شوهرش که متاسفانه به نوعی کمبودش اینگونه جبران کنه . 

بیماری

یا به رابطه جاری و برادر شوهرشون حسادت میکنن

یا مثلا اینجور چیزا رو خاکی و خودمونی بودن میدونن

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اکثرش زاییده ذهن خودشون هست ، یه سوء تفاهم که با تایید بیجای دیگران توی اینجا تبدیل میشه براشون به ی ...

خیلی حرفتون خوب بود کاش میشد چندین بار لایکش کرد

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

من که خیلیاشونو باور ندارم. خب بعضیا با برادر شوهراشون راحتن حالا یا فامیل بودن یا همسن و سالن یا هر چی. دوسته خودم برا برادرشوهرش تولد میگیره باهم میرن دانشگاه سره کار. یعنی داره لاس میزنه؟ شوهرش تازه اینجوری راحتترم هست چون خودشون خواهر ندارن این مثله حواهرشه

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
2706