1711
1707
عنوان

مگه خودش شوهر نداره 😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 90 پست
من که خیلیاشونو باور ندارم. خب بعضیا با برادر شوهراشون راحتن حالا یا فامیل بودن یا همسن و سالن یا هر ...

اینی که تو میگی خیلی فرق داره خیلی، زنا وقتی احساس خطر میکنن بهشون الهام میشه که چی به چیه 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی....گاهی....نگاهی
شوهرت هیچی بهت نمیگه با برادرش میگی میخندی ؟!

ن

اتفاقا خوشحال ميشه برادرش براي منم برادري كنه🌼

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من زمانی که جوون بودم .چون شوهرم کشتیران بودم همیشه باهاش دریا بودم.یه خانمی اونجا بود که یه روز از روابطش با برادرشوهرش تعریف میکرد.میگفت من تو خونه ی مادر شوهرم بودم.برادر شوهر کوچیکم که مجرد بوده هر شب میومده کنار من بدن من رو لمس میکرده.و میگفت ازش اتو داشتم.حتی لباسام رو می شسته تا من به مادر پدرش نگم.والا اینجور ادمها هم پیدا میشن.ادم باید تو روابط با نا محرم.مراقب باشه برادر شوهر از مرد تو کوچه بدتره.چون بیشتر میبینیمش و روابط خانوادگی داریم.پس حجابی رو که جلو هفت پشت بیگانه داریم .جلو برادر شوهر،هم رعایت کنیم.ایشون هم چون شوهرش دریا بود و بچه نداشت خونهی مادر شوهرش می موند.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
1718

برادرشوهر بهترین آدم باشه حتی عین برادرتم بدونی نامحرمه دقیقا مثل داماد و خواهر زن.یعنی اعصابم خورد میشه بعضیا رو که بگی جاریم لخت میاد جلو شوهرم میگن اون هر طور باشه تو رو خودتو و شوهرت کار کن

بعضیا قصد خاصی ندارن مدلشون کلا 

یکی تو فامیل ما هست تو دور همیای خیلی پرجمعیتم یه دامن با یه جوراب شلواری خیلی نازک میپوشه کل سفیدی پاش دیده میشه 

هیچکسم نگاش نمیکنه برای خودشه مهم نیست چون مدلشه 

ولی بعضیا کرم دارن از دستی برای جلب توجه اینکارو میکنن حالا باید دید اون فرد خیلی حساس شدهبه جاریش یا کلا جاریش همین مدلیه!؟

شوهرت بی غیرته، حالا کلاهت بنداز بالاتر

ذهن شما هم بيماره

خودتونو درمان كنيد

لابد تو خانواده شما برادرشوهر ب زنداداشش نظر داره ديگه😣

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔
1710
اینی که تو میگی خیلی فرق داره خیلی، زنا وقتی احساس خطر میکنن بهشون الهام میشه که چی به چیه 

احساس خطرو موافقم باهات. همه رو نمیگم ولی قبول کن اینجا بعضیا خیلی آب و روغنشو قاطی میکنن. مجازیه دیگه، جوری ماجرا رو تعریف میکنن که دیدت صد در صد نسبت به جاریه بد شه. نمیگن شوهرم و جاریم با هم بگو بخند میکنن میگن جاریم با شوهرم بگو بخند میکنه و اولین چراغی که تو ذهنه خواننده روشن میشه اینه که خب پس تقصیره جاریه است. 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

بچه ها شوهر خواهر منم خیلی به من چشم داره و گاهی حرکاتی میزنه .از زمان محردیم همین بود و الانم که متاهلم بازم اذیتم میکنه نمیدونم چیکار کنم . دلم به خواهرم میسوزه . بخدا من اصلا باهاش کاری ندارم حرفی نمیزنم . درمونده کرده منو کثافت روانی

1709
احساس خطرو موافقم باهات. همه رو نمیگم ولی قبول کن اینجا بعضیا خیلی آب و روغنشو قاطی میکنن. مجازیه دی ...

من همیشه گفتم و میگم مرد مقصره مررررررررر د، انقد نباید گردن زنا بندازن این چیزارو کسی که به ناموس خودش رحم نکنه اونوقت نسبت به مردم و غریبه چجوریه 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی....گاهی....نگاهی
بچه ها شوهر خواهر منم خیلی به من چشم داره و گاهی حرکاتی میزنه .از زمان محردیم همین بود و الانم که مت ...

چه آدمیه اون برای راحتی خودت ارتباطتو کمتر کن با خواهرت اینا یا زمانایی که نیست برو

بچه ها شوهر خواهر منم خیلی به من چشم داره و گاهی حرکاتی میزنه .از زمان محردیم همین بود و الانم که مت ...

اون مشکل داره.شما سعی کن کمتر ببینیش.چقدر بعضی ها نمک به حرومن.خدا انشالله کمکت کنه.ولی چیزی به شوهرت نگو که حساس بشه.ولی کم کم رابطت رو باهاشون کم کن.میتونی به مامانت بگی بیشتر هواتو داشته باشه.با هم دعوتتون نکنه.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
1651