1711
1707
عنوان

کراشاتونو بریزید وسط😀+چالش عکس

1982 بازدید | 136 پست

بیاین بیاین خودمم می زارم

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄"تاپیکای عکس و آرایش تگم کنید دعاتون می کنم😁❤"

فقط جان یامان☺️

شوهرم بفهمه کلمو میکنه البته🤣🤣

کراش ندارم روش فقط خوشم میاد ازش 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت دومین سالگرد ازدواج....💍💏                               باز مشغول کاری با لبخند که انگار نه انگار! که ازت دو دنده شکسته بین در و دیوار😭😭😭 چرا برات نگران نباشم... که نفست گاهی برنمیگرده😭😭😭الهی مادر برات بمیرم که تموم نفسات پر درده😢😢😢 السلام علیک یا فاطمه الزهرا❤

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

کراش ندارم

عشق دارم :/

عکسشو نمیذارم چش میخورع :/ 😂

♡○♡اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم♡○♡اگه وجود خدا باورت بشه اون وقته که خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یاورت ♡○♡
1718
فقط جان یامان☺️ شوهرم بفهمه کلمو میکنه البته🤣🤣 کراش ندارم روش فقط خوشم میاد ازش 

خخخخخ

♡○♡اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم♡○♡اگه وجود خدا باورت بشه اون وقته که خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یاورت ♡○♡

زین کراش جوونیامه😑مع الاسف. فعلا هم که داره پدر میشه😐

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
1716
زین کراش جوونیامه😑مع الاسف. فعلا هم که داره پدر میشه😐

اوخی نو پرابلم بیب با زن یا بی زن اینا مطعلق ب همن😂

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄"تاپیکای عکس و آرایش تگم کنید دعاتون می کنم😁❤"
اوخی نو پرابلم بیب با زن یا بی زن اینا مطعلق ب همن😂

بلی. من از وختی به دامان اعتیاد رفت به خدا سپردمش😂

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
8
1651