1711
1707

سلام من ۲۸ سالمه تنگی نفس دارم و وقتی سعی میکنم نفس عمیق بکشم قلبم درد میگیره دیروز بعد از ظهر غذای چرب خوردم بنظرتون جدی هست ؟ینی زنگ بزنم اورژانس؟

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

شوهر منم گاهی قلبش درد میگیره خیلی نگرانشم 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا لطفا خواهشا تا وقتی ذوقشو دارم بهم بده خدایا شکرت توکلم به خودته میدونم که هوامو داری منم یه روزی مامان میشم😢تــ♥ـوكل یعنی↯اجازه دادن به خداکه خودش تصمیم بگیردتو فقط بخواه و آرزو کن اما شاد باش و ایمان داشته باش رؤیاهایت مانند باران درحال باریدن‌ است السلام علیک یااباعبدلله الحسین تویی پناهِ‌ من اربابمــ♡ــــصدایت می‌زنم با گریه مثل کودکی خسته که در اوجِ شلوغی دست مادر را رها کرده  لحظه هاتون  حسینیــــــــــ【♥️】 حالا که امضامو خوندی واسه فرج آقامون صلوات بفرست اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل الفرجهم🙏🙏
1716
منظورم اینه که الان برم بیمارستان یا صبر کنم صبح برم

الان چه موقع هس؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا لطفا خواهشا تا وقتی ذوقشو دارم بهم بده خدایا شکرت توکلم به خودته میدونم که هوامو داری منم یه روزی مامان میشم😢تــ♥ـوكل یعنی↯اجازه دادن به خداکه خودش تصمیم بگیردتو فقط بخواه و آرزو کن اما شاد باش و ایمان داشته باش رؤیاهایت مانند باران درحال باریدن‌ است السلام علیک یااباعبدلله الحسین تویی پناهِ‌ من اربابمــ♡ــــصدایت می‌زنم با گریه مثل کودکی خسته که در اوجِ شلوغی دست مادر را رها کرده  لحظه هاتون  حسینیــــــــــ【♥️】 حالا که امضامو خوندی واسه فرج آقامون صلوات بفرست اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل الفرجهم🙏🙏

زنگ بزن حداقل مشاوره بگیر

من اسفند ۹۷ حمله قلبی داشتم

ضربان قلبم بالا بود پایین هم نمیومد و نامنظم بود ، به ۱۷۰ و خورده ای هم رسید

بعد زنگ زدم آمبولانس فرستادن ، که اونا تلاش کردن ولی خوب نشدم بردنم بیمارستان 

1436
زنگ بزن حداقل مشاوره بگیر من اسفند ۹۷ حمله قلبی داشتم ضربان قلبم بالا بود پایین هم نمیومد و نامنظم ...

قلب خیلی بده .ادم میترسه .من یدفعه تپش قلب شدید گرفتم وای میخاستم بمیرم.ولی من گرما زده شده بودم 

خسته شدم تا کی انتظار .دعاکنین برام 
1712