2726
عنوان

من نمیخوام خواهرش باشم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 35 پست

منم یه زمانی عاشق پسرخالم بودم،اتفاقا یه بار بهم گف آبجی پشت تلفن،انقد چندشم شد ک نگو،دهنشو سرویس کردم گوشیو روش قطع کردم،دیگه بعد اون محلش ندادم

تا بعد چن سال خودش اومد خواستگاریم و الان شوهرمه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الما جان آرزوم برات از ته دل آرامشه 🌻

مرسی

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
اتفاقا براش کف بزن و کل بکش و سوت بزن اگه تو مراسمش غصه بخوری همه میگن چته؟؟؟ چرا غمگینی 

دقیقا

بنظرم باید تو این مراسم بترکونی اسی🙄💔الان داغی متوجه نمیشی.کاری نکن خدایی نکرده سر زبونا بیفتی

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
2728
منم یه زمانی عاشق پسرخالم بودم،اتفاقا یه بار بهم گف آبجی پشت تلفن،انقد چندشم شد ک نگو،دهنشو سرویس کر ...

چه خوب

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
اتفاقا براش کف بزن و کل بکش و سوت بزن اگه تو مراسمش غصه بخوری همه میگن چته؟؟؟ چرا غمگینی 

کاش بتونم

چه خوب

چن سال اول زندگی خوب بود،الان با اینکه هنوز عاشق همیم ولی ب خاطر مشکلاتمون دلمون خوش نیس خوشبخت نیستیم شاید ب خاطر اینکه ب زور از خدا خواستمش

پسرخالت مگه داره ازدواج میکنه؟؟:😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
چن سال اول زندگی خوب بود،الان با اینکه هنوز عاشق همیم ولی ب خاطر مشکلاتمون دلمون خوش نیس خوشبخت نیست ...

اره

وقتی خودتون دو تا هستین خواهر صدات میکنه متوجه احساست به خودش شده ولی میخواد به تو بفهمونه تو جای خو ...

با دختر عموش

اره

آخی عزیزم،ان شاءالله خدا ب دلت آرامش و صبر بده

تحمل کن گذر زمان مشکلات رو عادی تر میکنه

امیدوارم یه روزی یکی انقد عاشقانه بغلت کنه ک همه این روزای سخت فراموشت بشه

آخی عزیزم،ان شاءالله خدا ب دلت آرامش و صبر بده تحمل کن گذر زمان مشکلات رو عادی تر میکنه امیدوارم ی ...

ممنون

با تموم وجودم درکت میکنم😔😔

دقیقا همین حس رو با پسر خاله م تجربه کردم 

با این تفاوت که تو دوران نوجوونی که کله م داغ بود وسط یه کل کل بهش گفتم که دوسش دارم،ولی اونقدر مرد نبود که حداقل آبروی دختر خاله ای که بهش میگفت مثل خواهرم دوستت دارم رو نبره😢

یعنی اگه یه روزی بتونم به عقب برگردم تنها چیزی که از زندگیم پاک میکنم این غلط اضافه ست که کردم و بدجوری پشیمونم😔

2706