2410
2553
عنوان

من نمیخوام خواهرش باشم😭😭

558 بازدید | 35 پست

همش بهم میگه ابجی آلما ولی من نمیخوام خواهرش باشم کاش انقد شهامت داشتم که بهش می گفتم...بعد از این همه سال خیال بافی های عاشقانه حالا مجبورم ازش دل بکنم..اخه مگه من چی کم دارم؟؟؟چطور بعد از این همه رویابافی برم تو مراسم عروسیش بهش بگم خوشبخت بشی پسرخاله؟؟؟به خدا این حق من نیست..لعنت به عشق یکطرفه لعنت به این زندگی لعنت به من 

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید

😔😔😔😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لعنت به من لعنت به تو لعنت به همه

بیخیااال غصه نخور

درکت میکنم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2456
دو روز بعد یادت میره منم ایقد عاشق پسرای فامیلمون میشدم بعدش می‌فهمیدم توهمی بیش نبود

بچه که نیستم که دوروز بعد یادم بره اگه توهم بود که... 

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید

اتفاقا براش کف بزن و کل بکش و سوت بزن اگه تو مراسمش غصه بخوری همه میگن چته؟؟؟ چرا غمگینی 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2714

اینکه کسی شما رو نمیخواد معنیش چیزی کم داشتن شما نیست، معنیش تطابق نداشتن با معیارای اون فرده، قرار نیست همه ما رو بپسندن که، یکی از معیارا هم میتوکه این باشه که دوست ندارم با همسرم فامیل باشیم حتی اگر بهترین فرد تو فامیل باشه

وقتی هم مدتهاست آبجی خطابت میکنه دیگه اگه بازم خودت رو درگیر تخیلات عاشقانه باهاش کردی مشکل از خودته عزیز دلم

بچه که نیستم که دوروز بعد یادم بره اگه توهم بود که... 

چند سالتهههه؟؟؟منم جوون بودم عاشق پسر داییم بودم عاشق ها همه دوستام تو دبیرستان و دانشگاه میدونستن ولی الان نامزد کردم کلا بیخیالشممم شوهرمو خیلی بیشتر دوس دارم

چند سالتهههه؟؟؟منم جوون بودم عاشق پسر داییم بودم عاشق ها همه دوستام تو دبیرستان و دانشگاه میدونستن و ...

۱۹

منم به پسرعموم میگفتم داداش

یه روز طاقتش طاق شد و گفت من داداش تو نیستممممممم

من نمیخوام داداشت باشممممممم

من....😐😬

بله دیگه😅😬

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
2706