2737
2739
عنوان

چند بار این حالتو تجربه کردید ولی تموم شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 35 پست
زیاد‌ کاش تموووم شه بگذره ای روزااام

منم مثل تو دقیقا تو اون لحطات گندیم که منتظرم بگذره

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی خیانت دیدم و حالا میزنه زیرش(:

☹☹☹خدا به دلت آرامش بده

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
تو هم همینطور مهربونم دعا کن خدا منو ببره

مرسی

از این دعا ها نمیکنم تو کار خدا دحالت نکن تو هم ینی چی منو ببره☹

2738
تو هم همینطور مهربونم دعا کن خدا منو ببره

خدانکنه انشاله خداخودش به حق ابن ماه عزیز مشکلت حل بشه گلم منم توی خیلی از روزام ارزوی مرگ کردم باید صبورباشی عزیز بایدقوی باشی هیچ مشکلی تورپازپانندازه توهمین سایت ببین مردم چه مشکلاتی دارن بازندکی خودم مقایسه میکنم روزی هزاربارشکرکردن کمه گلم

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  

بخاطر ی انتخاب اشتباه شبا خوابم نمیبرد بالشتم خیس اشک، حمله عصبی بهم دست میداد نمیتونستم نفس بکشم هر روز لاغرتر میشدم،افسرده تر،حالم از خودم بهم میخورد،حتی حموم نمیرفتم،دیگ هیچی برام مهم نبود،موهامو کوتاه کردم الان بعد چند ماه شاید10درصد بهتر شدم نسبت ب اون موقع و من هیچوقت اون دختر شاد نمیشم.

محکوم 
خدانکنه انشاله خداخودش به حق ابن ماه عزیز مشکلت حل بشه گلم منم توی خیلی از روزام ارزوی مرگ کردم باید ...

خیانت دردیه که هیچ دوایی نداره و تا اخر عمر زخمش رو دل میمونه امیدوارم تو زندگیت خوشبخت و سالم باشی کنار عزیزانت صدسال عمر کنی آجی

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی :(: 
بخاطر ی انتخاب اشتباه شبا خوابم نمیبرد بالشتم خیس اشک، حمله عصبی بهم دست میداد نمیتونستم نفس بکشم هر ...

انتخاب اشتباه ینی چی؟

عاشق شدی؟

چند وقت باهاش بودی؟

2706