2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حافظ الان بغل نباتش خوابه این وقت صب عصاب نداره حالا میخوای یه نیت کن ببینیم چی میگه😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
حافظ الان بغل نباتش خوابه این وقت صب عصاب نداره حالا میخوای یه نیت کن ببینیم چی میگه😂

ن بابا یه صلوات میفرستیم براش با ذوق از خواب بیدار میشه،نباتم میگه وای اینا دوباره اومدن جون منو قسم بدن انگار جونمو از سر راه آوردم 😁

من نیت کردم لطفا برام یه فال بگیر

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2714
ن بابا یه صلوات میفرستیم براش با ذوق از خواب بیدار میشه،نباتم میگه وای اینا دوباره اومدن جون منو قسم ...

کلا فال حافظ همبشه درسته انگار واقعا میدونه ته دلت چی میخوای 

ن بابا یه صلوات میفرستیم براش با ذوق از خواب بیدار میشه،نباتم میگه وای اینا دوباره اومدن جون منو قسم ...

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
عزیزم شعره جنابه حافظ رو دلی میخونن و باهاش دلی ارتباط میگیرن اونم با منشا آرامش و خیر ... اعتباره ا ...

اعتبار که هیچ آدم عاقلی زندگیشو تحت تاثیر  این فالا نمیزاره😂

به فان بگیر شمام کسیکه بخواد دلی بگیره میره تو خلوت کتاب وا میکنه هرچند معنی اشعار حافظ دشواره بلاخره یه معنی از اون لالوا در میارن دیه😆😂😂

2706