1711
1714
عنوان

من دلم عشق میخواد یالا

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 80 پست
نه بابا دخترم😂🙂

ناجور شد که😆

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...
من بگم فقط حرفه..باید با چشماتون ببینید

عجبااا راهنمایی کن خوب

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

ناجور شد که😆

😂

من همون زهرمارم  که با ده مَن عسلم نمیشه خوردش کینه ای نیستم  فقط بدی ها میره تو حافظه بلند مدتم شعور که نباشه  عمه در عذابه میگن با هرکسی مثل خودش  ادم روش نمیشه  مثل بعضیا باشه  
1718
همینطوریه حرفام..صبحتون بخیر..زندگی رو شروع کنید

ابتتللوتاییختداخفبطزنناتهبزع

رد دادم دیگه😐

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...
وای منم موقع امتحانام همینطوری میشم کلا مغزمون دنبال هر چیزی به جز درسه 

به شخصه موقع امتحانا ترجیح میدم یه گربه بالای یه درخت باشم تا انسان پای کتاب 🥺

لطفا قبل از ریپلای امضام رو بخونید       کاربر نامحترمی ک ریپلای میکنی و فحش میدی چون با نظرم مخالفی, اگه با من یا هرکس دیگه مخالفی نیازی ب فحش نیس مثل انسان های متمدن نظرتو بگو وگرنه حق ریپلای نداریو اگه با خوندن امضام بازم کار زشت و تأسف بارت رو انجام میدی فقط ی معنی داره و اینه ک تو یه ادم توسری خور هستی ک تو دنیای مجازی عقده هاتو خالی میکنی
1665
اینجی چه خبره بچه ها؟     شلوغ پلوغ کردین دخترا..!!        

اینجا خبرای خووب

هرگاه عاشق بشید اول فراموشیست

اینو موافقم

جون و دلم  میره برات مگه میشه دل تورو نخواد   دلبری میکنی از دل ما عاشقم کرده ای با یه نگاه من در آرامشم با تو هرجا آتش افکنده ای در دل ما  
همینطوریه حرفام..صبحتون بخیر..زندگی رو شروع کنید

قربونت عزیزم.من باید زندگی دیروزم تموم کنم یکم بخوابم زندگی امروزم رو شروع کنم.از صحبتاتون معلوم خیلی طرفدار زم و قانون جذب و چاک راه  و این مسائلید. خوبه ولی به اندازه اش.بیش از حدش امید واهیه

🌹🌹🌹کریم کاری بجز جود و‌کرم نداره🌹آقام تو مدینه اس اما حرم نداره😔😔اَز بِینِ بَچّه هایِ عَلی مُجتَبی اییَم💕💕💕💕
1436
به شخصه موقع امتحانا ترجیح میدم یه گربه بالای یه درخت باشم تا انسان پای کتاب 🥺

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 

من یه عشق میخوام سرش غر بزنم بداخلاق بشم اونم نازمو بکشه اگرم بهم بگه درستو بخون مدل مامانم بگه بزنم تو سرش سبک شم 

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆   من یه عشق میخوام سرش غر بزنم بداخلاق بشم اونم نازمو بکشه اگرم بهم ...

😂😂😂واااای 😁😁

لطفا قبل از ریپلای امضام رو بخونید       کاربر نامحترمی ک ریپلای میکنی و فحش میدی چون با نظرم مخالفی, اگه با من یا هرکس دیگه مخالفی نیازی ب فحش نیس مثل انسان های متمدن نظرتو بگو وگرنه حق ریپلای نداریو اگه با خوندن امضام بازم کار زشت و تأسف بارت رو انجام میدی فقط ی معنی داره و اینه ک تو یه ادم توسری خور هستی ک تو دنیای مجازی عقده هاتو خالی میکنی
قربونت عزیزم.من باید زندگی دیروزم تموم کنم یکم بخوابم زندگی امروزم رو شروع کنم.از صحبتاتون معلوم خیل ...

یک روستا زاده ای بیشتر نیستم..برای همین زیاد صحبت نمیکنم چون حرف فایده نداره فکرمیکنن دلداری میدم در صورتی ک از حقایق میگم

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...
1651