1711
1707
عنوان

من دلم عشق میخواد یالا

505 بازدید | 80 پست

اره همین

صبح و مغز و رد و خلاصه

نگم برات

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...

شوهر و دوست پسرم نمیخواما کاش مثلا میشد ساعتی عاشق شد فارغ شد

خوب میبود

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...

دمنوش های لاغری بیز  رو با قیمت فقط ۱۶۹/۰۰۰  تومان  و قهوه های گانودرما رو باقیمت  ویژه 150.000 تومان   

میتونید از باروشاپ به راحتی تهیه کنید

1713
بیا عاشقم شو

مرسی که سخاوتمندی کردی🤣⚘

فک کنم فقط حوصلت سر رفته

نه فشار رومه امتحانا و...😖

1716
عشقتون خودتونید..عاشقش باشید

خودم درس نمیخونه دوسش ندارم  

دنبال دردسری، مگه الکیه دلت گیر کنه یکساعت که سهله ممکنه تا یکسال عذاب بکشی و هیچی عایدت نشه

میدونم 

از چین برات سفارش دادم توراهه صبرکن فردا میرسه😅😅😅😅

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  
1436
عشقتون خودتونید..عاشقش باشید

خودمونم جزیی از کائناتیم خودمونو فراموش  کنیم تبدیل میسیم ب خودمون؟؟؟؟؟

جون و دلم  میره برات مگه میشه دل تورو نخواد   دلبری میکنی از دل ما عاشقم کرده ای با یه نگاه من در آرامشم با تو هرجا آتش افکنده ای در دل ما  
شوهر و دوست پسرم نمیخواما کاش مثلا میشد ساعتی عاشق شد فارغ شد خوب میبود

بیا دوساعت باهم باشیم😐

من همون زهرمارم  که با ده مَن عسلم نمیشه خوردش کینه ای نیستم  فقط بدی ها میره تو حافظه بلند مدتم شعور که نباشه  عمه در عذابه میگن با هرکسی مثل خودش  ادم روش نمیشه  مثل بعضیا باشه  

تو این وضعیت عشق از کجا بیاریم

منم میخوااااام🥺🥺🥺

کیا ای شکلین؟؟!! 

لطفا قبل از ریپلای امضام رو بخونید       کاربر نامحترمی ک ریپلای میکنی و فحش میدی چون با نظرم مخالفی, اگه با من یا هرکس دیگه مخالفی نیازی ب فحش نیس مثل انسان های متمدن نظرتو بگو وگرنه حق ریپلای نداریو اگه با خوندن امضام بازم کار زشت و تأسف بارت رو انجام میدی فقط ی معنی داره و اینه ک تو یه ادم توسری خور هستی ک تو دنیای مجازی عقده هاتو خالی میکنی
1651