2737
2734

شوهرتم بزار

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بهتر کارخوبی کرده

باورت ميشه جايي بريم فكر ميكنن خواهريم

عين دوستيم

بابامم سنش پايينه مجرديام يكي دوبار بيرون فكر كردن زنو شوهريم

اي من حرص ميخوردم 😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

اسی یه تاپیک دیگه هم جاریت عکس توروگذاشته زیرشم نوشته این جاری من خیلی خوشگله دارم دیوونه میشم از حرص

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
تو ما سه تا کدوم خوشگلتر کدوم متوسط کدوم بیریخت هست؟؟؟؟

خواهر شوهر خوشگل

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2738

اخر جاریت‌‌‌‌... تو و خواهرشوهرت کلا متفاوت ولی دوتاتون قیافه هاتون ب دل میشینه... ولی بخاطر اختلاف سنی هاتون اصلا جای مقایسه نیست

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

اسي خودتو جاريت چند سالتونه

تورولک لک هااوردن😀سریع دادن به مامانت

😂😂😂😂😂😂

٥ ماه بعده عروسيشون منو حامله ميشه😂😂😂😂😂

مامانم ٤٤ سالشه ١٧ بوده حامله ميشه طفلك

ميگه نميدونستم يعني چي ميگن نزار بچه دار شي فكر ميكردم بگم نميخوام حامله نميشم😂😂😂

با شوهر بدبختم چیکار داری؟ شوهرم هر چقد از من سرتر باشه من کیف میکنم هیچ حسی ک من خوشگلم یا اون هم ...

میخام بدزدمشون جوریک میگی میخام ب چشش بیام و...معاوم اون سرتره اصن ولش بدرک فک کردی کی چی ادمومسخره خوتوعکسات کردی واس صفحاتت بره بالابدرود

2706