1735
1714
اصلا خودتو دست کم نگیر توهم جوون تر وشاداب تری هم خوشگل تر بعد هم سعی کن رواعتمادبنفست کار کنی واخل ...

اره واقعا اخلاق خیلی مهمه 

به من میخوره چجوری باشم

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

1718

خودتم مثل جاريت زشت نيستي معمولي هستي

سنتم خيلي كمتر از جاريت ميزنه جاريه پختس انگار عين مامانا

مهربونه چهرت خونگرمه چهرت

ولي فكر كنم مثل جاري اهل شوخيو اينا نباشي

اينا همه نظرمه نميدونم اصلا درست تشخيص دادم يانه در كل نيازي نيست كاري كني به چشمه شوهرت بياي فقط تورو ببينه عاشقت شه چون قطعا اگه به چشمش نميومدي ازدواج نميكرديد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
1760
خواهرشوهرمو بزارم؟

اسي زود ميزاري من بمونم نخوابم😁😁

اي ام فضوووول🙈🙈

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
مرسی عزیزم بابت نظرت

قربونت❤️

1759
1651