1711
1714

اخلاق خوب

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

1713

تو قرار نیس کاری بکنی   اگه عاشقت باشه  به چشمش خوشگلترینی   اگه عاشق نباشه   صد تا بهتر از تو توی خیایونا ریخته...

مامانی  علیسام جانم  من و بابات عاااشقتیم   بمونی برامون
1665
1709

واسش خانمی کن ن مادری 

بهش‌ اعتماد بنفس بده و ازش تشکر کن بخاطر زحمتاتش 

حتی یه شاخه گل یا یه رژلب واست خرید حتی اگه ازشون خوشت نیومد اون لحظه‌ ازش تشکر کن و باذوق بگو‌خیلی خوشت اومده 

آقایون ن ریپلای کنن ن تو تاپیک هام بیان! توی هرتاپیکی بارداری،بچه داری تاجایی ک تجربه واطلاعاتی داشته باشم حتما پست میزارم چون تنها تاپیکهایی هستن ک حتی بیشتریا واردش هم نمیشن با وجود اینکه بچه هم دارن واونا هم مادر بودن .....چقد خوبه مادری ک بخاطر نگرانی بخاطر بچش تاپیک زده کمکش کنیم تاپیک مادرشوهر وخیانت و.....ن تنها فایده ای واستون نداره بلکه بدتر شکاکو بدبین  هم میشین .

اعتماد ب نفس داشته باش جلوش از خودت ایراد نگیر

خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
1651