2703
2553
عنوان

کمکم کنید توروخدا

226 بازدید | 16 پست

من الان یک ساله اقدامم امروز روز ۱۵ پریودی ولی از ظهر دو طرف دلم خیییلی تیر میکشه الانم درد میکنه چیکار کنم دلیلش چیه سیزدهم پریودیم اقدام کردم به نظرتون امکانش هست علایم لقاح باشه اخه رفتم سونو یه فولیکول ۳۵ داشتم 

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
شاید تخمک گذاریه شما یک روز درمیون نزدیکی داشته باش

اخه تا الان انقدر درد نداشتم قبلا حدود یک ساعت تخمدان هام تیر میکشی و خوب میشد الان از ظهر اینجوریم

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

دردت یا بخاطر آزاد شدن تخمکه یا اینکه مونده بزرگ شده کیست شده! 

بهتره بیخیال باشی.ان شاء الله که نشونه ی بارداریه.

شوهرت آزمایش داده تاحالا؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
دردت یا بخاطر آزاد شدن تخمکه یا اینکه مونده بزرگ شده کیست شده!  بهتره بیخیال باشی.ان شاء الله ...

یعنی نمیتونه از علایم لقاح باشه اخه من سمت چپم داشتم ولی الان سمت راستمم تیر میکشه و درد میکنه 

نمیدونم ولی خب شاید تخمک خوبیه که دردت زیاده مثبت نگاه کن

ایشالا خدا کنه 

یعنی نمیتونه از علایم لقاح باشه اخه من سمت چپم داشتم ولی الان سمت راستمم تیر میکشه و درد میکنه 

احتمالش هست.منم تخمدانام درد میکرد قبل اینکه بفهمم باردارم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
احتمالش هست.منم تخمدانام درد میکرد قبل اینکه بفهمم باردارم

چند روز بعد اقدام درد میکرد  میشه بگی عزیزم

2706