2726
عنوان

بعضیاتون واقعا الزایمر دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 77 پست
نه دیگه این تو کتم نمیره 😆

😂

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
Mage mishe toro Adam Yadesh bere MashaAllah  to hame topica hasti onam ta 8 sob 😁😏Vaghan sh ...

ساعت ده کلاس دارم ☹

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂اره اینطوریه بعضی وقتا

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
یکی هم به من فحش رکیک و خانوادگی داده بعد تاپیک بغلی لایکم کرده😑

این دیگه اسطورست🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

من به اسم کاربری توجه نمیکنم زیاد ولی از وقتی یه عده بی فرهنگ دیدم سعی میکنم توجه کنم و اونایی ک واقعا بی ادب هستن رو نه لایک و نه ریپلای میکنم حتی اگه با نظرشون موافق باشم

ینی برای بعضیا انقد سخته ک نتونن به نظر دیگران احترام بذارن؟ جالبه احترام هم میخوان

لازم نیست فحش بدیم در عین احترام هم میشه مخالفت کرد! 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
Boro bekhab dokhtar Farda sare klass khabet mibare 😘😁

شب بخیر😴❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این دیگه اسطورست🤣

منم یه چند نفر هستن که کلا از یادم نمیرن خیلی بی ادب بودن ولی با شما یه تاپیک بحثم شد بعد تازه جوابتم داده بود تاپیک تر کید ارسال نشد هموز رو دلمه😁😁 ولی خوب اون روز داشتم پستامو حذف میکروم دیدم قبلش ریپلایت کردم و موافق لودیم با هم یا حتی بعدش 

منم یه چند نفر هستن که کلا از یادم نمیرن خیلی بی ادب بودن ولی با شما یه تاپیک بحثم شد بعد تازه جوابت ...

سرچی دعوا کردیم اعتراف کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرچی دعوا کردیم اعتراف کن

همون تامیکه که به پیامبر توهین میکردن البته بحث بود نه دعوا هنوز به دعوا نکشیده بود ترکید😂😂میامم ارسال نشده بود ایتقدر حرصم گرفت سه ساعت نوشته بودم میخوایتم خطاب بهت  یه تامیک بزنم پیاممو ارسال کنم ولی گفتم چکاریه حسشم نبود 🤣🤣🤣🤣🥰🥰اقا خیلی زوره کلی بنویسی بعد ببینی تامیک ترکیده خخخ

همون تامیکه که به پیامبر توهین میکردن البته بحث بود نه دعوا هنوز به دعوا نکشیده بود ترکید😂😂میامم ا ...

اصلا یادم نمیاد حالا برم‌ فکرامو بکنم بعدا دعوا میکنیم😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706