2737
2734
عنوان

بعضیاتون واقعا الزایمر دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 77 پست

چون از شخص خودت بدش نمیاد با نظری که تو یه جایی میدی موافقه از نظری که یه جای دیگه میدی مخالف😐

واقعا چیز عجیبیه؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
پروفایلتو چرا عوض کردی؟ 😱😱😱😱😂😂😂

خاستم زیباتر جلوه کنم😁😂

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عههههه عکس پرووو چرا عوض شددددددد

خوشگلتر نشدم؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

چون با شخص که مشکل نداریم با نظرات مخالفیم، من ۹۰ درصد مواقع اصلا نام کاربری نمیخونم فقط جواب پست میدم حالا مثبت یا منفی و ممکنه که قبلا در پاسخ به اون فرد در مورد موضوع دیگه ای چیز دیگری گفته باشم

.                                                                  
2738
خوشگلتر نشدم؟

زخمیمون کردی

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چون از شخص خودت بدش نمیاد با نظری که تو یه جایی میدی موافقه از نظری که یه جای دیگه میدی مخالف😐 واق ...

به نظرت وقتی بهم میگه عقده ای با نظرم مخالفه یا با خودم

دو نمره😐

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نمیگی قلبمون میفته تو چیزمون ازین حجم از زیبایی؟

چرا اتفاقا چند صد لیوان آب قند آماده کردم واستون قلبتون افتاد بنوشین☻

زخمیمون کردی

اره دیه خفن ترینم☻🤣

2706