1735
1714
عنوان

بعضیاتون واقعا الزایمر دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 77 پست
نه دیگه این تو کتم نمیره 😆

😂

🖤برا شادی روح مادربزرگم صلوات میفرستی دوست خوبم🖤...☻You like normal??🤔 Fuck being normal...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
Mage mishe toro Adam Yadesh bere MashaAllah  to hame topica hasti onam ta 8 sob 😁😏Vaghan sh ...

ساعت ده کلاس دارم ☹

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...

😂😂😂😂😂اره اینطوریه بعضی وقتا

Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana                 کسی از کاربرای  باشکوه . و دختررر_جذاب خبر داره 😔                   هدوءبیکران ابجی دوس داشتنیم😍  خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

یکی هم به من فحش رکیک و خانوادگی داده بعد تاپیک بغلی لایکم کرده😑

این دیگه اسطورست🤣

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...
1718

من به اسم کاربری توجه نمیکنم زیاد ولی از وقتی یه عده بی فرهنگ دیدم سعی میکنم توجه کنم و اونایی ک واقعا بی ادب هستن رو نه لایک و نه ریپلای میکنم حتی اگه با نظرشون موافق باشم

ینی برای بعضیا انقد سخته ک نتونن به نظر دیگران احترام بذارن؟ جالبه احترام هم میخوان

لازم نیست فحش بدیم در عین احترام هم میشه مخالفت کرد! 

اگر مخالفین لطفا ریپلای نکنین          نر نا محترم(بلانسبت بعضی اقایون سایت),من تا الان چندتا از امثال شمارو ترکوندم پس مطمئن باشین در صورت ایجاد مزاحمت شمارم میترکونم.                                 همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,                       زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
ساعت ده کلاس دارم ☹

Boro bekhab dokhtar

Farda sare klass khabet mibare

😘😁

I'm a lover who loves the beloved of the lord. I no longer walk in straight lines, I walk in a daze. At night my heart comes alive to the sound of your name, but the cycle repeats and I die inside as I awake to face the reality.. of my life away from you. Ya  Ab Abdillah Husein ❤️
Boro bekhab dokhtar Farda sare klass khabet mibare 😘😁

شب بخیر😴❤

1761
این دیگه اسطورست🤣

منم یه چند نفر هستن که کلا از یادم نمیرن خیلی بی ادب بودن ولی با شما یه تاپیک بحثم شد بعد تازه جوابتم داده بود تاپیک تر کید ارسال نشد هموز رو دلمه😁😁 ولی خوب اون روز داشتم پستامو حذف میکروم دیدم قبلش ریپلایت کردم و موافق لودیم با هم یا حتی بعدش 

منم یه چند نفر هستن که کلا از یادم نمیرن خیلی بی ادب بودن ولی با شما یه تاپیک بحثم شد بعد تازه جوابت ...

سرچی دعوا کردیم اعتراف کن

سرچی دعوا کردیم اعتراف کن

همون تامیکه که به پیامبر توهین میکردن البته بحث بود نه دعوا هنوز به دعوا نکشیده بود ترکید😂😂میامم ارسال نشده بود ایتقدر حرصم گرفت سه ساعت نوشته بودم میخوایتم خطاب بهت  یه تامیک بزنم پیاممو ارسال کنم ولی گفتم چکاریه حسشم نبود 🤣🤣🤣🤣🥰🥰اقا خیلی زوره کلی بنویسی بعد ببینی تامیک ترکیده خخخ

همون تامیکه که به پیامبر توهین میکردن البته بحث بود نه دعوا هنوز به دعوا نکشیده بود ترکید😂😂میامم ا ...

اصلا یادم نمیاد حالا برم‌ فکرامو بکنم بعدا دعوا میکنیم😁

1759
خخخ نه دیگه ولش کن این موقع صبح عمرا یادت بیاد مغزت هنگه منم که کلا رد دادم حال دعوا ندارم 🤣🤣

من حافظم خوب نیست شانس اوردی