1735
1714
عنوان

بعضیاتون واقعا الزایمر دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 77 پست

منم اسمو نمیخونم اصولا😀 امضاتو خیلیییی دوست داشتم و گذاشتمش about واتس اپم😉

‏یک آدم بیشعور رو به سختی میشه تحمل کرد...اما تحمل آدم بیشعوری که فکر میکنه"با شعوره" غیر ممکنه...

من تابحال باکسی دعوا نکردم اینجا حتی شدهوفحشم دادن یاتوهین کردن ولی بامهربونی ج دادم .

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

منم اسمو نمیخونم اصولا😀 امضاتو خیلیییی دوست داشتم و گذاشتمش about واتس اپم😉

جووون بابا چ معروف شدم برم یه اسپندی دود کنم🤣🤣🤣

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...
من تابحال باکسی دعوا نکردم اینجا حتی شدهوفحشم دادن یاتوهین کردن ولی بامهربونی ج دادم .

منم یادم نمیاد شایدم دعوا کردم ولی الان خاطرم نیست  

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...
1758

حواسش نیست 😁😁

هشدار که آرامش مارا نخراشی 😠***نر نامحترم(بلانسبت بعضی اقایون سایت),من تا الان چندتا از امثال شمارو ترکوندم پس مطمئن باشین در صورت ایجاد مزاحمت شمارم میترکونم.                                 همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,                       زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
منم همینطوریم فقط پستارو میخونم نام کاربریشو نمیبینم بیشتر مواقع😃

خسته نباشی دلاور

what happened in there stays there

I'm a lover who loves the beloved of the lord. I no longer walk in straight lines, I walk in a daze. At night my heart comes alive to the sound of your name, but the cycle repeats and I die inside as I awake to face the reality.. of my life away from you. Ya  Ab Abdillah Husein ❤️

اون منم ،من به اسم كاربري توجه نميكنم  يا با حرفي كه زدي موافق بوده لايكت  كرده .كينه اي نسيت 

خداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
1760
what happened in there stays there

Hi how are you 

Are you fine

Mage mishe toro Adam Yadesh bere MashaAllah 

to hame topica hasti onam ta 8 sob

😁😏Vaghan shabgardi 

I'm a lover who loves the beloved of the lord. I no longer walk in straight lines, I walk in a daze. At night my heart comes alive to the sound of your name, but the cycle repeats and I die inside as I awake to face the reality.. of my life away from you. Ya  Ab Abdillah Husein ❤️
1759
واسه منم پیش اومده😁

وای پروفایلت 😳من عاشق اون بودم عادت داشتم بهش 😁

هشدار که آرامش مارا نخراشی 😠***نر نامحترم(بلانسبت بعضی اقایون سایت),من تا الان چندتا از امثال شمارو ترکوندم پس مطمئن باشین در صورت ایجاد مزاحمت شمارم میترکونم.                                 همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,                       زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
وای پروفایلت 😳من عاشق اون بودم عادت داشتم بهش 😁

حالا ب اینم عادت میکنی عاشقش میشی

🖤برا شادی روح مادربزرگم صلوات میفرستی دوست خوبم🖤...☻You like normal??🤔 Fuck being normal...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حالا ب اینم عادت میکنی عاشقش میشی

نه دیگه این تو کتم نمیره 😆

1651