1711
1714
عنوان

بعضیاتون واقعا الزایمر دارید

543 بازدید | 77 پست

طرف تو تاپیک بغلی منو فحش میده جوابشو نمیدم تو تاپیک بغلیش پستامو تند تند لایک میکنه

اخه چراااا  

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...

واسه منم پیش اومده😁

☻You like normal??🤔 Fuck being normal...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

می خواد آشتی کنه باهاتون

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

وایییییی اون منم منننننننننننننننننننن با یکی دعوا میکنیم انتحاری میزنیم بهم میام تاپیک بغلی ریپلایش میکنم دمت گرم تو خ باحالی

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
1718
می خواد آشتی کنه باهاتون    

شاید😁

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...
وایییییی اون منم منننننننننننننننننننن با یکی دعوا میکنیم انتحاری میزنیم بهم میام تاپیک بغلی ریپلایش ...

😆😆😆

واسه منم پیش اومده😁

پروفایلتو چرا عوض کردی؟ 😱😱😱😱😂😂😂

قد 159      وزن اولیه 73     وزن هدف 60                           میشه واسه حاجت من صلوات بفرستی.اگه فرستادی لایکم کن منم واست بفرستم🌹💖☺️
1665

عههه منم نشناختمش

منم یه جا با یکی بحث کردم بعدش اللن هر جا ببینمش باش حرف میزنم  دعوا های اینجا برام مهم نیس شایداونم اینطوره

جون و دلم  میره برات مگه میشه دل تورو نخواد   دلبری میکنی از دل ما عاشقم کرده ای با یه نگاه من در آرامشم با تو هرجا آتش افکنده ای در دل ما  

مردم قضاوت نکن گلم 😅

حتما پست بغلی دیده باید فش بده، خودشو تخلیه کنه، و گرنه داغون میشه، 

پست جدید خوش اومده ازت لایک کرده 

خدایش چند چنده 🤔😂

نگران فردا نباش، خدا از قبل آنجاست 🌷
1709

چون از شخص خودت بدش نمیاد با نظری که تو یه جایی میدی موافقه از نظری که یه جای دیگه میدی مخالف😐

واقعا چیز عجیبیه؟

یه دختری که💓عاشق ریاضیه و الفباش اعدادن🤓یکی از بهترین لحظه های زندگیش ، وقتیه که جواب یه مسئله سخت رو که گاهی دو ساعت و گاهی دو روز طول میکشه رو پیدا کنه😁عاشق انبه و انگور قرمز و دلمه‌ست🥭🍇بزرگترین لذت‌هاش اینه که اینقدر دوره خودش بچرخه که سرش گیج بره و بعدش دراز بکشه رو زمین و چشاشو ببنده 👩🏽 و یا وقتی داره تنهایی قدم میزنه ، تصور کنه یه جای دیگست ، که اونجا میتونه جنگل پریان باشه🧚‍♀️🧝‍♀️یا قبرستون زامبیا🧟‍♀️خوره فیلم های ترسناک👻 ، فانتزی🧚‍♀️🧞‍♀🧞‍♂️🧜‍♀️ و جناییه🕵️‍♀️ دیوونه انیمه های میازاکی و انیمیشن های دیزنی و پیکساره مخصوصا پونیو و دیو و دلبر🥀سازه مورد علاقش گیتار کلاسیکه و آهنگای مورد علاقش هر ماه تغییر میکنه😂عاشق زمستونو برفه❄ و بیزار از تابستون و گرماش☀️بزرگترین آرزوش اینه که یه روزی یه جغد سفید براش از هاگوارتز دعوت‌نامه بیاره(آرزو بر جوانان عیب نیست😁) ترکیب رنگی مورد علاقش صورتی طلایی و فیروزه ای نقره ایه🥰😇و در آخر.....عااااااااشق هممممممممه موجودات جهانه😍😍😍

خاستم زیباتر جلوه کنم😁😂

☻You like normal??🤔 Fuck being normal...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
عههههه عکس پرووو چرا عوض شددددددد

خوشگلتر نشدم؟

چون با شخص که مشکل نداریم با نظرات مخالفیم، من ۹۰ درصد مواقع اصلا نام کاربری نمیخونم فقط جواب پست میدم حالا مثبت یا منفی و ممکنه که قبلا در پاسخ به اون فرد در مورد موضوع دیگه ای چیز دیگری گفته باشم

1651