2726
عنوان

بدون شرح☆☆☆♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧

860 بازدید | 101 پست

قَسَمَ بِهِ اسمت تو نداری حِسّ بهم…

من شدم طلسمت: تو برس بِهِ دادم…

همه کاراتو حفظم: أَزُّ بس دادم حرصم…

من داغونه جسمم:خلاصِه...

از ته وجود واست کی میمرد …

غم تورو جز من کی میخورد …

همه تورو با من دیدن چی شد اینطور رفتی تو …

اصن به عشقت میمیرم بهشت شه …

این زندگی واست خیاله تو راحت …

از ته وجود واست کی میمرد …

غم تورو جز من کی میخورد …

رفتن تو میدیدم این غم بی تو سنگین شد …

یه روزی تنها شدی تو یادم کن …

پشیمون نشو برو عادت کن …

چون من دیگه نیستم هیچوقت …

اون آدم مرد …

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

مرا تا دل بوَد ، دلبر تو باشی.......!                             کاربر اقا هستم بی ادبی و توهین نمیکنم ، پس لطفا بی ادبی و توهین نکنید👌🙏 مرسی...!

صورتتو چرا شطرنجی کردی

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاش یه عکسی، یه دلنوشته ای چیزی میبود میگفت (چه دلیلی داره یه مرد بیکار و خاله زنک بیاد تو سایتی که یه عده دختر و خانم اومدن راحت باشند) 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر... 
صورتتو چرا شطرنجی کردی

😅 برای اینکه دیده نشه 🙏

مرا تا دل بوَد ، دلبر تو باشی.......!                             کاربر اقا هستم بی ادبی و توهین نمیکنم ، پس لطفا بی ادبی و توهین نکنید👌🙏 مرسی...!
خسته نباشی چه طولانییییییییی😂😂😂

😅 سلامت باشید بله همینطوره🙏

قشنگ بود حتی نمیتونه دوباره عاشق همونم بشه

صحیح👌👌 سپاس🙏

😅 برای اینکه دیده نشه 🙏

نه بابااا جدی

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
کاش یه عکسی، یه دلنوشته ای چیزی میبود میگفت (چه دلیلی داره یه مرد بیکار و خاله زنک بیاد تو سایتی که ...

بند دوم امضامو بخونید لطفا ...🙏

اینکه بعضی اقایون خاله زنک و الاف و بیکارن و مزاحمت ایجاد میکنند و برید به نی نی یار بگید همه اقایون که بد نیستن من برای شما مزاحمتی ایجاد کردم ایا؟؟؟؟

من که تابه حال عاشق نشدم.این چیزا برام مسخرست

فرمایش شما متینه 👌🙏

2706