2703
2553

🌱🌱 مراحل درمان با آیات الهی و علوم اهل بیت توسط خانم دکتر ربیعی.  🌱🌱✅ ۱.اول به آیدی خانم دکتر مراجعه کرده و به ایشان پیام دهید. راه ارتباطی با خانم دکتر از دو طریق است  :🔅در واتس آپ  یا ایتا.❌در ضمن خانم دکتر تماس تلفنی ندارند مراجعه حضوری هم ندارند لطفا فقط پیام دهید✅ 2.اول مشکل خود را مطرح کنید به صورت مختصر.  و سپس  بررسی قرآنی می شوید نتیجه بررسی خدمت شما گفته می شود وبعد در صورت مشکل دار بودن درمان انجام می شود. ارسال آن توسط اداره پست خودمان انجام می دهیم و برای شما رایگان است. 💕نکته : به دلیل مراجعه زیاد بیماران لطفا عجله نکنید و صبور باشید به نوبت پاسخ داده می شوید.  واتس آپ👈        ۰۹۳۵۷۰۴۳۱۸۷   🌟🌟ایتا👈                  🌟🌟 @Rabeei

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مشکلات با این تبلیغات شما حل نمیشه. 

ب درک من تو گروه قرآنی داشتم بهت دادم تبلیغ چی میخواهی بخواه نمی خواهی نخواه ب والله اگر هیج نفعی اگر برای من داشته باشه من تو گروهی هستم.ابنو دیدم داشتم

ب درک من تو گروه قرآنی داشتم بهت دادم تبلیغ چی میخواهی بخواه نمی خواهی نخواه ب والله اگر هیج نفعی اگ ...

ببخشید. من نمی دونستم. فکر کردم تبلیغاته. خیلی م ناراحتم دیگه بد برداشت کردم. معذرت می خوام. حلال کنید 🌹

2714