1874
2075

عزیزم😢

ان شاءالله ک مشکلت همین امروز ک آخرین روز ماه رمضون هست حل بشه بحق محمد و آل محمد

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

برا ازدواج میگی؟؟؟ بیخیااااال بابا

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   وزن اولیه ۸۰          وزن فعلی 54     وزن هدف ۴۹            😃 i can and i will😃  با کسی میل سخنم نیست....                تاپیک جامع افزایش قد       تاپیک جامع احیای مو به روش خانگی
2051

براتون صلوات فرستادم

ان شاء الله مشکتون حل می شه اینقدر ضعف نشون نده قوی باش وبه خداتوکل کن توکل خودش یعنی استجابت دعا🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

لاحَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2081

🌱🌱 مراحل درمان با آیات الهی و علوم اهل بیت توسط خانم دکتر ربیعی.  🌱🌱✅ ۱.اول به آیدی خانم دکتر مراجعه کرده و به ایشان پیام دهید. راه ارتباطی با خانم دکتر از دو طریق است  :🔅در واتس آپ  یا ایتا.❌در ضمن خانم دکتر تماس تلفنی ندارند مراجعه حضوری هم ندارند لطفا فقط پیام دهید✅ 2.اول مشکل خود را مطرح کنید به صورت مختصر.  و سپس  بررسی قرآنی می شوید نتیجه بررسی خدمت شما گفته می شود وبعد در صورت مشکل دار بودن درمان انجام می شود. ارسال آن توسط اداره پست خودمان انجام می دهیم و برای شما رایگان است. 💕نکته : به دلیل مراجعه زیاد بیماران لطفا عجله نکنید و صبور باشید به نوبت پاسخ داده می شوید.  واتس آپ👈        ۰۹۳۵۷۰۴۳۱۸۷   🌟🌟ایتا👈                  🌟🌟 @Rabeei

1718