2410
2553
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2272 بازدید | 57 پست
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

من اگ جات باشم میرم پسره رو در حد مرگ میزنم خدا شاهده راست میگم خواهرمم بره بدرک

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

سلام  این دعا زبان بند بخونید تا زبونش بسته شد تا کارتون انجام شهصُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ.....زاییده شکم .....(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچش رو برد تو اتاق باش صحبت کرد و میگه من بهش تذکر دادم و کسی بهش چیزی نگه.من و خواهرم با هم خیلی جو ...

چ پر توقع هیچی بش چیزی نگه 😐😐😐

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2456

شوهر منم روی دختر دومیم خیلی حساسه یعنی جایی میخوام برم سه ساعت تذکر میده حتی میگه عکس ازش نزار چشم میخوره فازشو نمیفهمم چرا سر دومی اینجوره 

اما من هر اتفاقی هم بیفته صاف میگمش خیلی ناراحتی خودت بگیرش

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

چقدر بدم میاد از این بچه های بی تربیت فامیل که فقط آدمو حرص میدن.پسر خاله ی منم همیشه داداشمو میزد وقتی بچه بودن.من انقددرررر حرص میخوردم ،خالمم هیچی بهش نمیگفت.دیگه بعضی وقتا خیلی داغ میکردم یجا که مامانش نبود دعوا و تهدیدش میکردم😁.الانم که بزرگ شده وقتی منو میبینه متواری میشه.

شما هم فقط به حرف خواهرت بسنده نکن.یه چشم غره ای تهدیدی چیزی بکنش بهش بگو دفعه ی دیگه اومدی سمت دختر من به باباش میگم بیاد سراغت 

2714

عزيزم اگه ورم وخونمردگیه ببرش دکتر اونجا درستش میکنن من نامزد بودم برادرم زد لبم بدجور ورم کرد مادرم گفت خودت ببر درستش کن منو نصف شب برد اورژانس اول بیحس کرد بعد با سرنگ مخصوص خون مادگی را کشید

عزیزم بگودخترت خورذه زمین به بچه هم بگو به بابانگی دیگه نمیزاره بریم خونه بابابزرگ  اول ازبچه خاطرجمشو نمیگه یه وقت لو نده جریانو  بیای جریان واینجابگی منم لایک کن عزیز انشاله شوهرت متوجه نشه اگه شدم چیزی نگه دامادمنم خصلتش مثل  شوهرشماست پیرکرد خواهرمو

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  
دختر من تو مهد کتک میخوره فقط گریه میکنه 😔😕 با اینکه اون پسرایی که زدندش از نظرجثه ازش کوچیکترن ام ...

خوب اگه شاغل نیستی نزارش مهد. اینجوری بچه همش استرس کتک خوردن داره تا لذت بردن از بازی

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
گذاشتم بخدا ولی اوضاع بدتر از این حرفاس خیلی خون اومد

ای بابا

نگران نباش

بچه ان دیگه پیش میاد

شما چه تقصری داری

نمیتونی 24 ساعته ک چشمت ب بچه باشه

راست میگن مردها خودشون 1 ساعت نگه دارن بچه

متولد مهر 
خودمم خیلی ناراحت شدم از تین حرفش

من‌جات بودم‌خودمو خالی میکردم رو بچش😥ی بار داداشم  زگوشیمو میخاست ندادم  گوشیمو ک برداشتم‌اومد منو بزنه دستش خورد ب سره دخترم من بابامم بود بلند شدم همچی زدمش😐بعدم از بابام معذرت خاهی کردم ک باید عصبانیتم تخلیه میشد